Odpowiedzi

2009-10-28T19:24:06+01:00
Ludzie coraz mniejszą wagę przywiązują do niedzielnego spoczynku,ponieważ nowoczesność nie daje im chwili wytchnienia.Tu serial w telewizji, którego oczywiście nie można opuścić, tu spotkanie z przyjaciółmi.Przecież wyjazdu na zakupy ie można odłożyć na inny dzień niż na niedzielę.Tu wyjazd do rodziny, przecież już tydzień temu obiecałem babci wizytę.Tylko niektórzy ludzie czasem poczytają książkę, pójdą do kościoła na spacer z rodziną.Ludzie nie mają czasu odetchnąć.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-28T19:25:03+01:00
Ludzie coraz mniej przywiązują uwagę do niedzielnego spoczynku,ponieważ są zapracowani.Wszyscy są zabiegani i chcą jak najwięcej swojego czasu wykorzystać na pracę.Uważają,że odpoczynek w niedziele to strata czasu.Nie zdają sobie sprawy,że przez to coraz bardziej oddalają się od swojej rodziny,ponieważ nie poświęcają jej czasu.Organizm nie wytrzymuje ciągłego wysiłku przez co duża część społeczeństwa popada w stany depresyjne.Małżeństwa rozpadają się,ponieważ nie mają ani chęci ani czasu,żeby podtrzymywać więzi.Każdy z nas powinien chociaż przez chwilę przystanąć i zastanowić się nad swoim życiem,pomyśleć czy to co robimy jest czegoś warte.
2009-10-28T19:52:27+01:00
W dzisiejszych czasach ludzie coraz mniej przywiązują uwagę do niedzielnego spoczynku , ponieważ wolą spotkać się ze znajomymi.
Większość ludzi w XXI( XXI to znaczy 21) wieku woli w niedzielę , zamiast spędzić czas z rodziną spotkać się z przyjaciółmi , pojechać na zakupy lub pójść na mecz . Jest to poważny błąd w życiu osobistym i rodzinnym ponieważ zaniedbuje się rodzine


Liczę na naj i pozdro dla ciebie ;]