Napisz krótki tekst o miejscu, w którym chciałbyś urządzić piknik.

* Opisz wygląd tego miejsca, charakterystyczne odgłosy i zapachy o wybranej porze roku. Wykorzystaj synonimy wyrazu piękny.

* Zastosuj słownictwo : ustronie, spokojny, przyjemny, woń, barwny.

*Zachowaj trójdzielną kompozycję ( wstęp, rozwinięcie, zakończenie ).

Dam NAJ !!!

2

Odpowiedzi

2010-03-23T19:00:57+01:00
Niedługo mam urodziny i z tej okoliczności mam zamiar urządzić piknik. Uczestniczyć w niej będą moi najbliżsi przyjaciele. Będzie odbywać się w ogrodzie. Wybrałam to miejsce, gdyż w kwietniu wszystko kwitnie.
Piękne magnolie ozdobione biało-różowymi kwiatami pozwalają przenieść się w świat bajek. Zielona trawa po której można chodzić boso będzie zielona. Barwy kwiatów przypominają tęcze.
Niebo z białymi chmurkami w dojrzałym słońcu będzie pozwalało opalić swoje blade twarze.
Moje plany na kwiecień, myślę, że się spełnią. Będzie to najmilszy dzień jak spędzę w gronie przyjaciół
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T19:02:35+01:00
Moje najlepsze miejsce na piknik :)
Chciałabym urządzić piknik, wśród swoich przyjaciół. Jednak aby zabawa była udana potrzebne jest fantastyczne mijesce,w którym zamierzmy spędzić ten czas.
Moim zdaniem piknik powinien odbyć się na polanie. Jest tam cicho i każdy może rozkoszować się naturą. Miejsce gdzie spędzimy nasz posiłek powinno być czyste, a miłe otoczenie pozytywnie będzie działać na nasz nastrój i humor. W powietrzu powinien unosić się leki zapach polnych kwiatów lub woń świeżo skoszonej trawy. Koc rozłożyła bym na pagórce z której byłyby przepiękny widok na okolicę.
Moim zdaniem tak cudownie magiczne mijesce,których mamy wiele zapewni nam udany i niezapomniany dzień.
5 4 5