Witam ma zadanie
musze napisac 10 zdań o szkole. Jakich nauczycieli lubie jakich nie i jakie przedmioty lubie i jakie nie i tak ogolnie. zupelnie nie wiem jak sie za to zabrac;d poniewaz nie mialem wczesniej niemca. Moze byc wszystko pozmyslane. Pozdrawiam

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T19:25:32+01:00
Po polsku : Cześć, chciałbym wam opowiedzieć o szkole. Więc najpierw zacznę od nauczycieli. Moim typem nauczycieli są tacy łagodni. Dobrze tłumaczący ale na luzie. Za to nie lubię takich surowych. Najlepiej jak jest pół na pół. Dobrze, koniec o nauczycielach. Teraz przedmioty. Moim ulubionym przedmiotem jest WF, lubię siatkówkę, piłkę nożną i wiele innych sportów. Jeszcze lubię jeden przedmiot, jest to muzyka. Ale moją słabą stroną i zarazem nielubianym przedmiotem jest biologia, matematyka i reszta ścisłych przedmiotów. Ogólnie nie lubię szkoły, no ale jakoś trzeba wyjść na ludzi w przyszłości.

Po niemiecku : Hallo, ich hätte euch über ein Schulgebäude erzählen gewollt. Also werde ich zuerst mit Lehrern anfangen. Mein Typ der Lehrer sind sie so sanftmütig. Gut erklärend aber im Leerlauf. Hinter das mag ich nicht so roh. Am gut wie jest halb. Einverstanden, das Ende über die Lehrer. Jetzt die Gegenstände. Mein Lieblingsfach ist Sportunterricht, ich mag den Volleyball, den Fußball und die viele ander Sporte. Noch mag ich einen Gegenstand, das ist die Musik. Aber meiner schwachen Seite und zugleich der missliebige Gegenstand sind die Biologie, die Mathematik und der Rest der dichten Gegenstände. Allgemein mag ich keine Schule, mal aber irgendwie man muss zu den Menschen in der Zukunft hinausgehen.

Mam nadzieje, że pomogłam. Napisałam to jako facet, tak żeby było już dla Ciebie gotowe ; ) .