Odpowiedzi

2009-10-31T08:54:22+01:00
Planuję zostać prezesem dużej firmy.
Poszłam już na odpowiednie studia. Już je kończę. Na razie pracuję dorywczo jako barmanka. Muszę z czegoś żyć.
Ale ta praca już mnie nudzi. Po skończeniu studiów postanawiam zatrudnić się w dużej firmie najlepiej projektującą odzież. Na początek chciałabym wykupić 50% udziałów tej firmy,ale nie wiem czy mi się to uda.
Jeśli nie wypali ten plan mam odłożone pieniądze w banku na otworzenie własnego-lecz małego biznesu.
Mój biznes produkował by odzież. Na początku na małą skale,ale później kto wie.Już zaczynam szukać prazy w jakiejś firmie.Ale na razie niczego nie znalazłam.
A przecież praca musi być.Będę czekać na odpowiednią ofertę.Może kiedyś ją znajdę.
2009-10-31T10:51:06+01:00
Ok spróbuję po raz pierwszy rozwiązać zadanie tgo typu;P

PLAN:
Właśnie zdałam maturę. Wyniki okazały się rewelacyjne. Nauczyciele twierdzą, że mam przed sobą otwartych wiele drzwi. Chciałabym iść teraz na studia. Myślę, że będzie to kierunek: ZARZĄDZANIE, ponieważ przez wszystkie lata swojego życia w szkole byłam przewodniczącą klasy, a nawet szkoły i mam taki dar przewodzenia innym. Moi rodzice twierdzą, że mam to we krwi i urodziłam się aby "sterować". Studia umożliwią mi pieniądze które odkładałam na ten właśnie cel kilka lat. Rodzice też mnie wspomogą, a poza tym chciałabym zająć się jakąś pracą dorywczą. Nie wim co to będzie ale myślę, że jakiś bar lub restauracja. Po studiach ( gdy je zdam ) zaczęłabym pracę stałą, związaną oczywiście z zarządzaniem. Może byłabym menadżerem jakiejś firmy? Kto wie, czas pokaże...