Więc... Nie za bardzo przepadam za angielskim... więc jeżeli ktoś by mógł mi pomóc napisać ... no... wypracowanie... o moich wakacjach... ale prosiłabym szybko ;) tzn mam to na 29. października ;( byłam jak coś nad morzem w Polsce ;D
z góry dzieki :D

Truskaveczka03 ;]

2

Odpowiedzi

2009-10-28T19:47:19+01:00
Siemka. Ja pomoge. Tylko napisz wiecej informacji na waidomosci prywatnej co gdzie jka, ogolna forme tego po polsku jakbys chcałą zeby to brzmiało i ci na jutro to przetłumacze. Pozdro.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-28T19:58:17+01:00
The last holiday I spent on the seaside resort. I was there only with my parents, because I am only child. Every day we went on the beach. There I was sunbathing and swimming. I love that. I like taking photos so I did it a lot of. And I like play beach volleyball. We were for two weeks on this holiday. I didn't want back home. I met with new people. Sometimes I went to the club, where I could dance. I bought a many souvenirs. It was an amazing experience. I will never forget these holidays.

Ostatnie wakacje spędziłam nad morzem. Byłam tam tylko z rodzicami ponieważ jestem jedynaczką. Każdego dnia chodziliśmy na plażę. Tam się opalałam i pływałam. Kocham to. Lubię robić zdjęcia, więc zrobiłam ich mnóstwo. Lubię też grać w siatkówkę plażową. Byliśmy dwa tygodnie na tych wakacjach. Nie chciałam wracać do dom. Poznałam nowych ludzi. Czasami szłam do klubu, żeby potańczyć. Kupiłam dużo pamiątek. To było niesamowite doświadczenie. Nigdy nie zapomnę tych wakacji.