Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-28T20:18:36+01:00
Szanowni Państwo!

Jak głosi 5 przykazanie boże "Nie zabijaj" .
Ma to dwojakie znaczenie Nie zabijaj innych ludzi lub też nie zabijaj samego siebie. Jeżeli my nie będziemy zabijać to inni też nie będą nas zabijać, fizycznie jak i psychicznie. Musimy polegać na innych.
Czy nie oto chodzi w naszym życiu? To nie jest głupia gra gdzie mamy po 9 żyć , nie żyjmy światem wirtualnym przecież jesteśmy ludźmi słuchajmy tego co nam mówią rodzice,nauczyciele czy nawet koledzy. Możemy zrobić głupstwo , którego my lub inni nie chcieli nigdy popełnić , a jednak chwila nie uwagi lub celowe działanie doprowadzają do bólu inne osoby.Więc pamiętajmy o tym , że jesteśmy tylko ludźmi a nie robotami.Daj my żyć dziecku , które ma się urodzić ,a nie zabijajmy!
To nie na tym polega ludzkie szczęście. Wcielmy się w skórę takiego zarodka , który jeszcze nie myśli a przez głupotę swojej matki zostaje zabite. Pomyślmy jak my byśmy się czuli kiedy my byśmy zostali dotknięci przez aborcje.
Przecież dziecko powinno żyć, może być mądre, kochane, pomocne, zaradne i szczęśliwe.Wyobraźmy sobie jak dużo szczęścia okazało by nam dziecko, a ile mogliśmy mu okazać.
Weźmy przykład z naszych rodziców i zadajmy sobie po raz kolejny pytanie "Dlaczego inni używają aborcji, przecież można kochać dziecko , nawet jeżeli jest nastoletnią matką!"
Pokażcie , że nie jesteście za aborcją.

Dziękuję.


1 5 1