Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T20:53:16+01:00
Jest to recenzja książki pt.: W pustyni i w puszczy.

Jest to historia na pewno większości wam znana.

Na początku książka wydaje się nudna, ale wcale taka nie jest. Można z niej dowiedzieć się wiele o wyglądzie Afryki, powstaniu Mahdiego i stanie politycznym w regionach, które są opisywane w książce.

Staś Tarkowski jest bardzo mądrym, odważnym i pełnym zimnej krwi chłopakiem. Mało kogo stać by było na takie poświęcenie dla koleżanki (tak patrząc na to z góry, to Nel była dla niego obcą osobą).

Mam nadzieję, że nie będziecie jej uważać za bardzo nudną książkę. Owszem, momentami jest nużąca, ale są też momenty, gdy jest bardzo ciekawa. Warto ją przeczytać.

Myślę, że pomogłam.
Pozdrawiam ;)
9 2 9
2010-03-23T21:12:12+01:00
Na pocztku ksiazka wydaje sie nudna ale wcale tak nie jest.Mozna zdobyc duzo informacji o wygladzie Afryki,powstaniu Mahdiego,a takze o stanie politycznym w regionach,ktore zostaly opracowane w tej ksiazce.Stas jest madrm i odwaznym i pelnej zimnej krwi chlopcem.Nie kazdego jest stac na takie poswiecenie dla kolezanki .Mam nadzieje ze nie bedziecie uwazac jej za bardzo nudna ksiazke ,momentami jest nurzaca ale sa tez urywki,gdy jest bardzo ciekawa,ale mimo tego warto ja przeczytac.
11 3 11