Przetłumacz na język polski. błagm o szybką odpowiedz.

Und wie hat das Publikum hier in hamburg bei deinem Konzert am Samstag reagiert?
Das war echt ein Hammer! die leute haben viele songs kaum oder gar nicht gekannt. Ich habe ja vor allem meine Tracks von der neuen Platte präsentiert. Nur gany wenig Hits waren debei. Aber trotzdem hat es irgendwie geklappt. und es hat mir- ich glaube, dem Publikum auch- wirlich enorm Spaß gemacht. Das hat man einfach in der Luft gespürt. Und die leute haben bei jedem Song richtig gefeiert, wie bei einem AlltimeKlaassiker.

dam naj .

3

Odpowiedzi

2010-03-23T21:06:37+01:00
A jak publiczność reaguje tutaj w Hamburgu na swój koncert w sobotę?
Ludzi, którzy niewiele wiedzieli . przedstawione przede wszystkim moje utwory z nowego rekordu. Tylko Gany kilka hitów były Debei. Ale nadal to jakoś działało. i to dało miMyśl, że publiczność dobrze niezwykle zabawna. To, co po prostu czuło się w powietrzu. A ludzie, którzy naprawdę obchodzi z każdej piosenki, jak AlltimeKlaassiker.
2010-03-23T21:08:06+01:00
A jak publiczność reaguje tutaj w Hamburgu na swój koncert w sobotę? "To było naprawdę killer! Ludzi, którzy niewiele wiedzieli lub nie wiele pieśni. I've przedstawione przede wszystkim moje utwory z nowego rekordu. Tylko Gany kilka hitów były Debei. Ale nadal to jakoś działało. i dał mi-Myślę, że publiczność dobrze wirlich ogromnie zabawne. To, co po prostu czuł się w powietrzu. A ludzie, którzy naprawdę obchodzi z każdej piosenki, jak AlltimeKlaassiker.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T21:11:13+01:00
Jak zareagowała publiczność tutaj w Hamburgu na koncercie w Sobotę?
Było naprawdę fajnie!Ludzie nie znali wogóle albo wielu piosenek.Ja zaprezentowałem przede wszystkim moje kawałki z nowej płyty.Było bardzo mało hitów.Ale momo tego wszysko się ułożyło.I to sprawiało mi radość-myślę że publiczności też.To się czuło po prostu w powietrzu.Ludzie świętowali przy każdej piosence,jak na Alltime Klassiker.

To jest na bank doobrze!
pozdro:)