Przetłumaczcie mi to :
Peng Gensheng lived in China.One day,in 1977, he was working in a wood when he saw a strange man.He was tall and hairy ,said Peng.He was two meters tall with long arms, dark eyes and big teeth. He was standing there for five minutes. When i threw some stones at him , he got scared and ran away.

Joseph Singh was a teacher in India. One day after work in 1920, Joseph went for a walk in the jungle. During the walk, he saw two strange creatures with a wolf. joseph returned to the place with some hunters the next day. They killed the wolf and found two human children. They were girls of about three and five years old with long ,dirty hair. Joseph looked after them and tried to educate them. Before their deaths,the girls learnt to walk but they only spoke a few words.
In 1966, two British men were crossing the Atlantic in a small boat. One evening ,it was getting dark and the men were relaxing in the boat when they saw an enormous creature in the sea. It had huge,scary eyes.One of the men got his camera but the horrible monster disappeared.

2

Odpowiedzi

2010-03-23T21:49:01+01:00
Peng Genshend żył w Chinach. Jednego dnia, w 1977 roku, pracował w lesie kiedy to zobaczył strasznego mężczyzne. Według Penga był on wysoki i owłosiony(?) On miał dwa metry wzrostu i był szeroki w barkach, miał ciemne oczy i duże zęby. Stał tam przez 5 minut. Kiedy rzuciłem w niego kilkoma kamieniami, wystraszył się i uciekł.

Joseph Sinhg był nauczycielem w Indiach. Jednego dnia po pracy, w 1920 roku, Joseph poszedł na spacer w dżungli. Podczas spaceru zauważył dwie przerażające stworzenia z wilkiem. Joseph wrocił do tego miejsca następnego dnia wraz z myśliwymi. Oni zabili wilka i znaleźli dwoje ludzkich dzieci. To były dziewczęta, miały około 3 i 5 lat i także długie, brudne włosy. Joseph zaopiekował sie nimi i starał się je wyedukować. Przed ich śmiercia, dziewczeta nauczyly sie chodzic ale potrafiły powiedziec tylko kilka słow.

w 1966 roku, dwóch brytyjskich mezczyzn podrozowalo przez Ocean Atlantycki w małej łodzi. Jednego popoludnia, zrobiło się ciemno i mężczyźni odpręzali sie na lodzi kiedy to zauwazyli przerazajace stworzenie w wodzie. Ono posiadało ogromne, straszne oczy. Jeden mezczyzna wziął kamere ale straszny stwór zniknął.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T22:03:31+01:00
Peng Genscheng żył w chinach. pewnego dnia w 1977r. pracując w lesie zobaczył dziwnego mężczyznę. był on wysoki i owłosiony- powiedział Peng- miał on dwa metry wzrostu, długie ręce, ciemne oczy i duże zęby. stał tam pięć minut. kiedy rzuciłem w niego kamykami przestraszył się i uciekł.

Joseph Singh był nauczycielem w Indiach. pewnego dnia po pracy w 1920r. Joseph poszedł na spacer po dżungli. podczas spaceru widział dwa dziwne stwory z wilkiem. następnego dnia Joseph wrócił do miejsca z myśliwymi. zabili oni wilka i znaleźli dwójkę dzieci. były to dziewczynki mające ok. 3 i 5 lat z długimi, brudnymi włosami. Joseph obserwował je i próbował je uczyć. przed ich śmiercią nauczyły się chodzić, ale umiały wymówić tylko parę słów.

w 1966r. dwóch Brytyjczyków przeprawiało się przez Atlantyk w małej łódce. pewnego popołudnia, gdy zaczynało się ściemniać a mężczyźni relaksowali w łodzi nagle zobaczyli wielkiego stwora w morzu. posiadało to wielkie, przerażające oczy. jeden z mężczyzn miał kamerę, ale okropny potwór zniknął.