Odpowiedzi

2010-03-24T08:45:39+01:00
Droga / Drogi / Drodzy ... (zalezy do kogo piszesz) (miejscowość i data)
(ja ten list napisze do Kasi)

Droga Kasiu
akapit : Na początku mojego listu bardzo chciałabym Ci podziękować za tą cudną kartkę pocztową, którą wysłałaś mi z Wrocławia. Cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku, u mnie zresztą też. Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam ale miałam dużo zamieszania ponieważ jestem przewodniczącą klasy a to jest wielka odpowiedzialność.
akapit: Musiałam zorganizować wiele rzeczy, chodziłam na spotkania klasowe, więc kiedy przychodziłam do domu to odpoczywałam. Odziwo nie było dużo nauki wiec miałam czas na czytanie książek. Muszę Ci się pochwalić, że przez 2 miesiące przeczytałam 3 książki . Jak na razie to mój rekord. Byłam zadowolona z tego bo przybyła mi nowa wiedza. Jedna książka mówiła o przygodzie pewnego chłopaca, który miał na imię Jacek, musiał w życiu radzić sobie sam. Natomiast druga to powieść historyczna. No i trzecia opowiadała o zwierzętach i roślinach. Przyznam, ze najbardziej urzekła mnie 2 książka bo wiesz jak lubię historię. A poprzez to dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy. Doszłam do wniosku także że warto czytać mądre książki. Wiele zagadniej można poznać i się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy.
akapit: Kasiu, koniecznie do mnie napisz i opowiedz o swoich nowych przygodach. Serdecznie cię całuję, pozdrów całą twoją rodzinę.

Pozdrawiam (podpis)