Opisz miejsce które jest dla ciebie szczególe
Dla mnie to sad napiszcie że tam często przebywamy z rodzina i tak dalej
musi byś na 1 i pół strony zeszytowej zawierać 3 akapity wstęp rozwinięcie i zakończenie
POMOCY TO NA JUTRO!!!!!!!!

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-24T13:08:19+01:00
Bardzo ważnym i szczególnym dla mnie miejscem jest sad, który znajduje się przy domku mojej babci na wsi.

Jest w nim dużo drzew owocowych. Począwszy na jabłoniach, gruszach, śliwach, a skończywszy na czereśniach, czy krzewach z malinami. Podczas wakacji spędzam w nim bardzo dużo czasu. Pomagam dziadkom w zrywaniu owoców i dbaniu o to jakże piękne miejsce. Pośrodku sadu znajduje się również duży stół, przy którym całą rodziną zasiadamy w niedzielne popołudnie. Gdy byłam mała, często biegałam między drzewami, chodziłam po nich i chowałam się za nimi. Zawsze miło spędzałam czas w sadzie. Zostało mi to do tej pory. Uwielbiam się z nim bawić.

Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła zaprowadzić swoje dzieci do tego sadu oraz, że pokochają go równie mocno, co ja. Ten sad, to cząstka mnie, cząstka mojej rodziny i tak już pozostanie. Zawsze będę o niego dbać.
10 4 10
2010-03-24T13:41:42+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Chciałabym opisać wyjątkowe dla mnie miejsce. Jest to sad który znajduje się na tyłach mojego domu.
Jest on szczególny dlatego, że mogę tam przebywać z moją rodziną. Podczas tygodnia nie ma na to czasu, jednak gdy nadchodzi wekend jest on centrum naszego życia(szczególnie w lecie). Jemy tam posiłki i pracujemy- na jesieni zbieramy jabłka. Sad jest też bardzo lubiany przez dalszą rodzinę i naszych przyjaciół. Wszyscy uwielbiają pić to herbatę i przychodzić po owoce. Niegdyś nie wiedziałam dlaczego. Zrozumiałam to dopiero w jeden ze słonecznych dni. Gdy światło przebija się przez liście drzew wszędzie błyszczą wszelkie odcienie zieleni, która sprawia, że czuje się jakbym była w bajce.
Zimą jest tam równie pięknie jak latem. Choć nie ma tego cudownego, zielonego światła, malowniczy krajobraz zastępuje go w dużej części. Śnieg jest uroczo rozłożony na gałęziach drzew i jest tam wyjątkowo cicho więc gdy wybiorę się tam na spacer nie mogę się nacieszyć tym miejscem.
W życiu nie zamieniłabym mojego sadu na coś innego. Jest moim prywatnym magicznym miejscem. Ja i moja rodzina uwielbiamy go i dbamy by wszystko było tam piękne jak dotychczas.
9 3 9