1) Ułóż projekt porannej i wieczornej modlitwy, w której wykorzystasz formy poznane na katechezie. Formy to :
-prosić lub przepraszać w modlitwie
-wstawiać się za innym
-dziękować
-wielbić Boga

2) Może ktoś mi powiedzieć jak : Narysować przy pomocy różnych figur geometrycznych , dobierając odpowiednie kolory, plakat "Moja osobista modlitwa" i podpisz go ulubionym cytatem ze znanej ci modlitwy.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-24T15:42:18+01:00
Rano:
Panie, uwielbiam Cię. Dziekuje Ci za nowy dzien, w ktorym bede mogla służyć Tobie. Aniele Boży, stróżu moj.... Ojcze nasz, ktory jestes w Niebie... Prosze, abys byl Panie, ze mna w tym dniu i nie dopuscil, abym zgrzeszyla. Święty Michale Archaniele broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromi, pokornie prosimy. A Ty, Książe wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
wieczorem:
Panie dziekuję za przezyty dzien. Dziekuję za rodzinę, zdrowie, szkolę, przyjaciól, nauczycieli, piękna pogodę, posilek , ktrory moglam zjesc... Wierze w boga Ojca wrzeszmogacego...
Ojcze nasz... Zdrowas Maryjo
Przepraszam za to co bylo zle- rachunek sumienia
Prosze o dalsze laski dla mnie i mojej rodziny, zebysmy wytrwali w Twojej Boże nauce. Pod Twoja obrone...
Wieczny odpoczynek... Aniele Bozy...
Mozna powtorzyc dekalog.


2) mozesz narysowac siebie kleczocego przy obrazie i napisac(to z piosenki) stoje Panie przed Toba nie mam nic dla ciebie, wiec przyjmij moje zycie choc jakie ono bylo nie wiem
61 1 61
  • Użytkownik Zadane
2010-03-24T15:59:56+01:00
1) Poranna : Dobry Boże, proszę Cię oto abyś dał mi mnóstwo energii i siły na ten dzień. Abym przeżył go w spokoju i bez wypadków. Abym był radosny i cierpliwy. Dziękuję Ci Panie Boże. Amen.
2) Wieczorna : Panie Boże, dziękuję Ci za bardzo dobry dzień. Dziękuję Ci , za to , że nie miałam żadnych przykrości.Dziękuję Ci również za to , że mnie wysłuchałeś.Amen.

2) Możesz narysować ręce ( z trójkąta) , bluzka ( z kwadratu ) lub sukienkę ( z prostokąta) , nogi ( z dwóch cienkich prostokątów). Czyli klęczące dziecko. Cytat : " Chleba powszedniego daj nam dzisiaj". Z kolorami na pewno sobie poradzisz.
27 4 27