Odpowiedzi

2010-03-24T15:55:51+01:00
Cześć Ania!!!(miejscowośc i data)
Cześć! Dziekuje ci bardzo za twój ostatnil list. Był naprwde bardzo interesujacy i ciekawy. Mam nadzieje że mój bedzie równie ciekawy. Wiec bardzo cie zachecam do przeczytania ksiazki pt. Ania z Zielonego Wzgórza poniewaz jest wspaniała. Opowiada o kilkunastoletniej dziewczynce, której przytrafiały sie różne śmieszne przygody. Ania nie chciała tak sobie zaszkodzić ale zawsze przytrafiało jej sie coś dziwnego czego nigdy nie chciał zrobić. Zawsze wychdziła z morałem na przyszłosć. Powinnaś ja przeczytać ponieważ jest to książka zabawna a zarazem pouczajaca. Takie przygody moga i nam sie przytrafić i powinniśmy tak jak Ania dobrze i mądrze postapić.
Bardzo licze na to że posłuchasz mojej rady i przeczytasz tą ksiażke. Czekam na twoją odpowiedź:)

Gorąco pozdrawiam ..................
15 4 15
2010-03-24T15:58:07+01:00
Droga (imię koleżanki)!
Na początku tego listu serdecznie Cię pozdrawiam! Co u Ciebie słychać? Jesteś zdrowa? Przepraszam, że długo nie odpisywałam, ale byłam chora. Piszę ten list, bo chcę Ci opowiedzieć o pewnej książce.
Niedawno przeczytałam naszą szkolną lekturę "Ania z Zielonego Wzgórza". Na początku, kiedy tylko zobaczyłam ile ma stron, załamałam się. Pierwsze rozdziały w ogóle mnie nie interesowały. Lecz potem, książka wydała mi się bardzo ciekawa! Opowiada o pewnej rudej Ani z Domu Dziecka, którą zaadoptowała para rodzeństwa. Spotykają ją śmieszne, jak i wzruszające historie.
Jest naprawdę fantastyczna! Serdecznie Ci ją polecam! Pozdrawiam,
(Twoje imię)
23 4 23