Odpowiedzi

2012-07-23T16:52:16+02:00


                                    Najdroższa moja Julio

 

             Nie widziałem Cię zaledwie kilka godzin ,a ten czas bez Ciebie wydaje mi się już całą wiecznością. Tęsknię kochana tak bardzo jak może tęsknić mężczyzna , który kocha do szaleństwa kobietę. Jeszcze wczoraj wyznawałaś mi swoją miłość. Składałas gorące pocałunki na mojej twarzy. A ja chciałem , by ta chwila trwala bez końca. Nie wiem czym zasłużyłem sobie na Twoją miłość , ale jestem Ci bardzo wdzięczny, że pozwoliłaś mi siebie kochać. To cudowne  i najwspanialsze uczucie jakie kiedykolwiek doznałem. Wciąż się uśmiecham do Ciebie, bo cały czas czuję Twoją obecność. Nie myśl , że zwariowałem. A może jest w tym trochę szaleństwa , bo i nasza miłość nie ma sobie równych. Chcę trwać w tym stanie bez końca. Niech każdy się dowie jak bardzo Ciebie kocham. Miła ma czasami myślę , że to najpiękniejszy sen i że za chwilę ktoś mnie obudzi. Nie chciałbym , aby kiedykolwiek do tego doszło. Jeśli to sen to nie chcę się z niego obudzić. Mogę mówić tysiac razy , że Ciebie kocham i nigdy nie będę miał dość. Wiem najdroższa , że będziemy razem zawsze i nikt nie będzie w stanie , aby nas rozdzielić, bo to uczucie , które do Ciebie żywię jest szczere i prawdziwe. Kochana przy Tobie czuję , że żyję będąc przy tym bardzo szczęśliwym.Tak bardzo jestes mi bliska.

       Najdroższa pamiętam Twoje oczy gdy pierwszy raz dotknąłem Twojej dłoni. Już wtedy wiedziałem , że jesteś mi przeznaczona. Twoje oczy powiedziały mi całą prawdę, dlatego złożyłem pocałunek na Twych ustach. I chciałbym , aby ta chwila trwała wiecznie. Ukochana Ty jesteś mym światłem, a słońce przy Tobie blednie. Nie pozwól, by kiedykolwiek to się zmieniło. Chcę kochać Ciebie zawsze i wszędzie.  Moja ukochana jutro znowu Ciebie zobaczę i chciałbymm , aby ta chwila trwała wiecznie, bo cóż jest piękniejszego od miłości.

Najdroższa , jutro znowu Cię ujrzę i myślę o tej chwili już dziś.

Kocham, kocham do szaleństwa.

 

 

                                                                         Twój na zawsze

                                                                            Romeo
 

2012-07-23T17:52:24+02:00

                                                Kochana Julio,

 

   Przepraszam, że nie jestem godzien Twojej miłości. Ty jesteś niczym anioł, taka jekka spokojna, piękna. Ja nie mam najmniejszych kwalifikacji byś mnie kochała. Jest to dla mnie wielka łaska i nie wiem jak ci dziękować, że mnie - taką niską osobę pokochałaś. Ty jesteś dla mnie jak balsam, koisz i dajesz zapomnieć o całym świecie. Jestem taki samolubny, w ogóle nie myślę o tym jak ty żyjesz, może też masz jakieś troski, jakieś żale, choć myślę, że taka niebiańska istota jak ty ich nie ma. Jednak musisz byś dla mnie cierpliwa, proszę zostań ze mną - jeśli mnie zostawisz to zabijesz niewinnego człowieka, ja nie mogę po prostu bez ciebie żyć. Wierzę, że jeśli tylko mnie przygarniesz pod swe opiekuńcze skrzydła to ten czyn niezwykje mi pomoże. Nie mam żadnych prawdziwych przyjaciół, którym mógłbym się zwierzyć oprócz Ciebie.

   Bożyszcze moje, kocham cię całym moim sercem i duszą. Proszę bądź ze mną. Nie mogę żyć inaczej...

 

                                                                  Twój zakochany Romeo