Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-28T22:59:23+01:00
Bardzo się cieszę, że już za kilka dni będę mogła przeprowadzić się z " .. "
do innego, większego miasta. Z pewnością poznam wielu,nowych znajomych.
Szkoda mi zostawiać wszystkich przyjaciół, lecz gdy przeprowadzę się, to jakby rozpoczęła nowe życie. Wydaje mi się, że będzie to dla mnie miłe doświadczenie, chociaż mogę się rozczarować. Miasta, w któym przebywam teraz z pewnością nie zapomnę. Gdy będę miała dosyć hałasu i zmęczenia, wrócę tutaj choćby na weekend. Przyjaciele napewno o mnie nie zapomną i będą traktować mnie tak, jakbym wciąż była jedną z nich. Bardzo cieszę się z tej przeprowadzki. Lubię zabawę, więc będzie to dla mnie idealne miejsce.
2009-10-29T00:07:24+01:00
-Sobota, nareszcie sobota... - oznajmiłem, budząc się z ciężkiego snu - cały tydzień męki w szkole, by w końcu od niej odpocząć!
Wstałem dosyć wcześnie, bo szkoda było mi weekendu na sen. Zaścieliłem łóżko, ubrałem się i zszedłem na dół, do rodziny, by zjeść wspólnie śniadanie. Ledwo zasiadłem do stołu, witając się uprzednio z rodzicami, a tata już poinformował mnie, że ma coś ważnego do powiedzenia. Otóż dostał on propozycję pracy w samym centrum Warszawy. Trochę dziwnie się poczułem, miałem nadzieję, że jej jeszcze mnie przyjął...
- Słuchaj, przedyskutowaliśmy to już z twoją matką. Ja jak najbardziej jestem za tym, by przyjąć posadę, natomiast mama nie jest przekonana co do tego pomysłu - oznajmił - więc ostateczny głos należy do Ciebie, synku.
Trochę mnie to zmartwiło. Mam porzucić wszystkich moich znajomych i rówieśników, z którymi się spotykałem? Wszystko to zostawić i zacząć życie od nowa? Hmmm, z początku nie bardzo mi się to spodobało, ale w mojej miejscowości nie wiele się działo, więc taka Warszawa... Całkiem nowe życie! Masa sklepów, rozrywki a i z pewnością trzy razy więcej osób w moim wieku, z którymi na pewno szybko się zaprzyjaźnię. Zdecydowałem się, chcę się przeprowadzić i poznać nowych ludzi, nie zrywając kontaktu ze starszymi znajomymi. To z pewnością jest szansa na nowe, lepsze życie!