Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-24T16:35:01+01:00
Napisz kartke z pamietnika!

przebieg dnia + napisac o wyjsciu ZE SZKOLY na przedstawienie do miejskiego osrodku kulyury na "malego ksiecia" ( bylam drugi raz i nie podobalo mi sie )

co najmniej 15 zdan!


Dzień rozpoczął się jak zwykle tak samo.
Wstałam, zjadłam śniadanie, umyłam zęby, ubrałam się i wyszłam z domu do szkoły. Zbiórka była przed ósmą jednak ja jak zwykle przyszłam pierwsza. Po mnie przyszła wychowawczyni i koledzy.
Pojechaliśmy do teatru (napisz do jakiego)... gdzie obejrzeliśmy "bardzo interesujące przedstawienie". Aktorzy grali fatalnie a fabuła wcale mnie nie pociągnęła. Czułam się znudzona i rozczarowana postawą osób występujących. (Teraz napisz 2 zdania o tym co ci się podobało). Ilość rzeczy jakie mi się podobały nie były adekwatne z tym co zaprezentowano.
Po przedstawieniu (gdzie poszłaś)... gdzie bawiłam się dużo lepiej niż w czasie spektaklu. Z rozmów z przyjaciółmi wynikło że większości to przedstawienie (podobało się albo nie).
Czułam że ten dzień został zmarnowany i bez potrzebnie wyjęty z życia. Nikomu nie polecam aby obejrzał to przedstawienie, w końcu kto by chciał obejrzeć coś co było klapą.

Nie wiem co więcej napisać ale pamiętaj że musisz oprzeć się na własnych spostrzeżeniach :))))