To było niezwykłe poznanie.

Napisz opowiadanie (na co najmniej 2 strony zwykłego zeszytu) na temat o pierwszym spotkaniu ze swoim zwierzęciem ( najlepiej psem )zastosuj w tym opowiadaniu jego opis.


Mój pies ma żółty brzuszek , jest czarny , ma piękne czarne oczy, jest owczarkiem niemieckim. I nie wiem co jeszcze, najwyżej coś tam dopiszesz od siebie.
Z góry dziękuje. Daje najlepszą.

1

Odpowiedzi

2010-03-24T19:53:55+01:00
Pewnego dnia wracając ze szkoły zobaczyłam pieska.Miał białe futerko ,niebieskie oczka i różowy nosek.Postanowiłam ,że zapytam się mamy abyśmy przygarnęli go.Mama powiedziała ,że jest śliczny i nie można go zostawic.Szybko poszłam do pokoju,siadłam na łóżko i myślałam jak go nazwac.Ponieważ nie wiedziałam czy to samiec czy suczka wzieliśmy pieska do weterynarza.Pan weterynarz powiedział,że to suczka i jest rasy Haskie.Po powrocie do domu nazwałam ją Bona.Następnego dnia poszłyśmy kupic mu karmę .Po południu wyszłam z nią na dwór.Rzucałam jej patyk a ona za każdym razem mi go przynosiła.Pewnego dnia zerwała się ze smyczy i uciekła.Bardzo długo jej szukałam.Przyklejałam ogłoszenia,ale to na marne.Po mięsiącu nie miałam już nadzieji,lecz gdy byłam na placu zabaw podbiegła do mnie.Bardzo się cieszyłam,że dalej będzę ją miec.