Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-10-29T13:50:07+01:00
Gdybym jechała nad Morze Śródziemne, wybierałabym miejscowość Rimmini. Plaże są tam bardzo duże, można się opalać, a przede wszystkim Morze jest gorące. Adriatyk, bo nad taką częścią leży ta miejscowość,jest trochę słony, ale nie jest bardzo głęboko i można daleko wypływać. Przy plażach mogłabym wypożyczać wiele sprzętów wodnych np. rowery, motorówki, łodzie, czy wybrać się w na jazdę na bananie. W miejscowości tej jest wiele miejsc do zwiedzania. Starodawne zamki, nad kilkoma klifami, stanowią wspaniały dodatek tego magicznego miejsca. Może będę miała ochotę sobie pochodzić gdzieś dalej, wtedy wybiorę się za miasto, gdzie jest kilka łuków triumfalnych, oraz budowli ze starożytności. Ja osobiście uwielbiam zakupy i właśnie dlatego często wybierałabym sie do jednego z największych centrów handlowych we Włoszech. Jest tam wiele markowych sklepów, a ceny nie są aż tak wygórowane. Dodatkowo cały budynek to połączenie klasyki z nowoczesnością. Wygląda bardzo okazale i dzięki niemu mogłabym wiele dowiedzieć się o architekturze Włoch.
Z dworca autobusowego w centrum miasta, odjeżdża bardzo dużo autokarów, którymi dotrę do wielu miejscowości, które mieszczą się nie daleko, takie jak; Rzym, Wenecja, Florencja, Piza czy Asyż.
Rimmini, jest to europejska stolica dyskotek. Wieczorami udawałabym się na wiele imprez i tam będę bawiła się z chłopakami z całego świata.
Niestety po tygodniu przyszedłby czas powrotu z tej magicznej miejscowości, na szczęscie będę miała wiele niezapomnianych wspomnień i zdjęć.

Okej, tak by to wyglądało zmienione ;)
Zrobiłam to w pioerwszej osobie, Sama tam byłam, więc wsyztskie informacje podane wyzej są prawdziwe.
Cieszę się, że mogłam pomóc, pozdrawiam i mam nadzieję, że moja odpowiedz jest najlepsza.
Kiss Natalia ;*