Odpowiedzi

2010-03-24T18:02:24+01:00
Tą/tę piosenkę dedykuję mojej kochanej mamusi,która zawsze mnie wspiera w trudnych chwilach,koleżanki ,która zawsze jest przy mnie i wyjątkowej nauczycielce bez której nie spiełabym się tak wysoko. Dziękuję!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-24T18:06:43+01:00
Dedykuję dla mojej koleżanki piosenkę pt. brzydkie słowa-titou z okazji jej 15 urodzin

dedukuje dla mojej mamy piosenkę Anny jantar ''tyle słońca'' z okazji jej imienin

dedykuje mojej nauczycielce od matematyki wierszyk pt''matma super jest'' z okazji dnia nauczyciela

liczę na naj
2010-03-24T18:09:23+01:00
Dla mamy :
Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie.

dla kolezanki:
Możesz zgromadzić przeróżne skarby, ale najcenniejszym jest prawdziwy przyjaciel.

albo :

Prawdziwy przyjaciel jest zwierciadłem, w którym odbija się dusza nasza. On jest otwartą księgą naszych myśli, czynów i upodobań, podczas gdy inni, obojętni ludzie są księgami w grubą skórę oprawnymi i zamkniętymi na kłódki.

dla nauczycielki:

Szczęśliwy uczeń, któremu dziękuje nauczyciel.
albo

Pamiętasz ten moment, kiedy jako dziecko, w wieku koło siedmiu lat, malujesz obrazek i niebo to niebieski pasek u góry kartki? I wtedy przychodzi ten moment rozczarowania, kiedy nauczyciel mówi ci, że tak naprawdę niebo zajmuje cała wolną przestrzeń na rysunku. I to jest ta chwila, kiedy życie zaczyna być coraz bardziej skomplikowane i nieco nudniejsze, ponieważ zamalowywanie kartki na niebiesko jest raczej nużącym zajęciem.

lub:

Nauczyciel nie może wychować indywiduów, wychowuje jedynie rodzaje.

licze na naj ;p
1 5 1