Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-24T18:05:16+01:00
Witaj Soniu!
Bardzo się za Tobą stęskniłam. Tak dawno nie pisałyśmy. W tym czasie wiele się u mnie wydarzyło. Co u Ciebie? Liczę na spotkanie wkrótce. Muszę Ci napisac o pewniej pouczającej jak dla mnie historii. To wszystko zdarzyło się wczoraj wieczorem. Okazało się, że te wszystkie sprzeczki z rodzicami i nieporozumienia były, może to zabrzmi komicznie, ale bardzo potrzebne. Teraz zrozumiałam, jaką wartosc mają dla mnie rodzice. Są moim prawdziwym Szcześciej. Piszę wielką literą to, ponieważ rodzice mają w sobie magię i naprawde teraz mam z nimi świetny kontakt. Nasza więź polepszyła się zdecydowanie i odczuwam, że z dnia na dzień jest coraz lepiej. Szczęście czasami jest tak blisko, a mu poszukujemy go zupełnie gdzie indziej i to zupełnie niepotrzebnie. Teraz czuje sie naprawdę szczęsliwa . A jak Twoj kontakt z rodzicami? Z niecierpliwością oczekuję na Twoj list.

Całuje!

Good luck :)
9 4 9
2010-03-24T18:08:20+01:00
Droga Ireno,

Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam. Bardzo za toba sie stęskniłam. W tym liście chciałalbym Ci opowiedzieć, czym dla mnie jest szczęście. Szczęście to coś czego niekupisz za żadne pieniądze.
Człwiek jest tylko wtedy szczęśliwy, gdy jest soba nieudaje nikogo i jak mu sie układa.Miałam raz taką ciekawą przygodę, gdy spotkałam moją starą klase, wiem chodź nigdy niebędzie juz tak jak kiedys ale utrzymujemy kontakt. Bawilismy się świetnie, i byliśmy szczęśliwi. Czasem ludzie niedoceniają tego co mają, np. że właśnie ktoś sie rodzi, że ktoś ma drugą szanse w życiu itp. Dziękuję Ci za to że wysłuchałaś mojego małego wykładziku. Jeszcze raz Cię pozdrawiam. Dozobaczenia !_____________________
(podpis) xd
10 3 10