Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-24T19:57:46+01:00
Kornelia Marek nie przyznaje się że świadomie wzięła doping nie wie jak epo znalazło się w jej ciele. Na konferencji mówiła że lekarz wstrzykiwał jej różne witaminy ale nie wie czy mówił prawdę.Do prokuratury nie wpłynęły żadne oskarżenia jedynymi konsekwencjami może być jedynie dyskwalifikacja.

W piątek znaleziono martwe dziecko w stawie nie złapano sprawcy przeprowadzane Są badania by znaleźć rodziców chłopca.

IPN chce zrobić sekcję zwłok Stanisławowi Pyjasa rodzina pozwala na ekshumacje by sprawdzić czy zginął przez postrzelenie co potwierdziło by że funkcjonariusze MO byli sprawcami jego śmierci.

kiedy poranna zmiana górników zjechała do kopalni nastąpiło pęknięcie chodniku pod gruzami został jeden górnik a reszta jest ranna i mówią że to trwało sekundy

Lech Kaczyński otrzymał zaproszenie na rocznicę zakończenia II wojny światowej w Rosi a w samej Moskwie trwa dyskusja czy powinno się na niej pokazywać wizerunek Józefa Stalina prezydent Miedwiediew jest temu przeciw lecz dl komunistów jest to ważne.

Żony żołnierzy sprzeciwiają się ciągłym przeprowadzką mówią że przez to tracą pieniądze i muszą zmieniać prace być może ich działania doprowadzą do radykalnych zmian w wojsku.

Internetowi oszuści z Nigerii wysyłają fałszywe maile w których piszą o tanich kredytach w których chcą by wysyłano najpierw do nich pieniądze a potem znikają zabierając pieniądze.

Policjanci odkryli pod Poznaniem nowoczesną plantacje konopi indyjskiej w której pracowały maszyny sprawców zatrzymano chociaż mieli plan ucieczki a działali pod przykrywką pralni chemicznej.

Pod hasłem "Dziadki dziadkom" obchodzony jest dziś tego roczny dzień życia ta akcja ma na celu wspólną naukę by dziadkowi mogli przekazać wiedzę swoim wnukom.A wnuki uczył dziadków nowoczesnych technologii.

Policja i straż miejska walczy z złodziejami kwiatów którzy z parków i innych miejskich ogrodów zabierają kwiaty.Władze miast są przychylne tej akcji.