Odpowiedzi

2010-03-24T18:54:07+01:00
Dn.XX.XX.XXXX roku razem z klasą pojechaliśmy na wycieczkę rowerową. Spotkaliśmy się w szkole o godzinie XX.XX. Wyruszyliśmy o XX.XX . Pojechały z nami panie X i X. Jechaliśmy ok. pół godziny. Zrobiliśmy sobie piknik na X (x oznacza miejsce godzinę datę itp.) Byliśmy tam ok. X godzin. Wracaliśmy inną trasą.Myśle że bylo bardzo fajnie! Mam nadzieję że pojedziemy tam jeszcze raz. :)
38 2 38
2010-03-24T18:57:38+01:00
Dnia 15 stycznia w piątek razem z moimi koleżankami i kolegami z klasy piątej pod opieką naszych wychowawców udałam się na wycieczkę rowerową.
Wszyscy uczestnicy wycieczki mieli się zebrać pod szkołą o godzinie 9:00. Pani sprawdziła listę obecności i już po chwili zadowoleni i podekscytowani wsiedliśmy na swoje rowery. Wyruszyliśmy w drogę. Nasza trasa prowadziła przez dróżki zarośnięte bujnymi krzewami. Po 3 godzinach pani uznała, że musimy trochę odpocząć i każdy z nas zsiadł z swojego roweru, wyciągnął śniadanie i z myślą o dalszej podróży zjadł ze smakiem. Po pewnym czasie wyruszyliśmy w dalszą drogę. Już kilka godzin później nasz cel wędrówki rowerowej został osiągnięty.Wjechaliśmy do lasku, w którym mogliśmy samotnie pojeździć. O godz. 12:00 planowaliśmy spotkanie przy ognisku. O wyznaczonej porze zebraliśmy się w uzgodnionym miejscu z wychowawcami i udaliśmy się do pobliskiego ZOO. Zaraz po zwiedzeniu ZOO i zakupieniu pamiątek wybraliśmy się na kolację do przytulnej kawiarni. Rano, gdy obudziliśmy się w swych namiotach, byliśmy bardzo wyczerpani. Zjedliśmy śniadanie i zaczęliśmy się pakować. Z uśmiechem na twarzy, aczkolwiek trochę smutni wyruszyliśmy w powrotną drogę. Po przyjeździe pod szkołę pani wręczyła nam pamiątkowe figurki. Wszyscy wtedy się uradowaliśmy i krzyknęliśmy :"Huuraaa!"
Wycieczka ta była bardzo udana. Na pewno długo jej nie zapomnę. Mam także nadzieję, że pod koniec roku szkolnego pani znowu zorganizuje nam tak wspaniałą wyprawę.
77 4 77