Odpowiedzi

2010-03-24T18:54:14+01:00
Dom wolnostojący, pietrowy z poddaszem, gdzieś na uboczu , z duzym ogrodem , pieknymi kwiatami wokół- koniecznie duuzo zieleni i ciszy. W srodku...hmm pare pokoi, duze okna....itd
Proszę czekać...wielki pałac u podnóży góry z widokiem na morze i centrum handlowym z drugiej strony domu we Florydzie z delfinami w basenie i wielką łodzią


Dwa piętra, duży hol, piętrowa biblioteka, przestronny gabinet, przytulna sypialnia, marmurowa łazienka, duży ogród i sad. Jak miło ;)
7 1 7
2010-03-24T19:09:10+01:00
Dom moich marzeń:

Mieścił by sie zdala od ruchomej i zakorkowanej drogi, gdzies na wsi obok liściastego lasu.
Byłby pięktowym biłeym domem z wielkim ogrótkiem gdzie z kuchni był by widok na las.... kuchnia była by wielka gdzie pachniało by domowym obiadem. Na ścianach wewnąrz domu znajdowały by sie wiele ciekawych obrazy i fotografii nie zabrakło by też rodzinnych zdjęć. Na piętrze znajdowały by sie sypialnie oraz łazienka z garderobą. Oczywiście musi być wanna i to nie byle jaka najlepiej duża aby po ciezkim dniu pracy muc sie odpręrzyć.
W salonie postawiła kominnek przy którym stała by kanapa na której mogła by siadać cała rodzina wstawiłabym od północy okienice z których można przejśc na duzy drewniany taras gdzie znajdowały by sie kwiaty w doniczkach oraz duży bujany fotel. Na pdrókru zrobiła bym staw z mostkiem gdzie pływały by rybki. W ogródku posadziła bym róże, tulipany, konwalie a tagże drzewa owocowe np. śliwke i jabłoń a by w okresie wiosennym było kolorowy nie zabrakło by też huśtawki :)
13 4 13