Odpowiedzi

2009-10-29T15:44:17+01:00
Moim zdaniem nie powinno handlowac sie w niedziele oraz swieta. Jest to taki dzien w ktorym powinny przebywac ze soba razem rodziny. Niedziela jest od tego aby odpoczywac, a nie pracowac. Sa takie sklepy ktore czynne sa w niedziele i to mnie najbardziej denerwuje ze matki ktore maja dziecxia pracuja w nich a nie sa ze swoimi dziecmi. Totalny minus.
2009-10-29T15:56:52+01:00
Coraz częściej spotykamy się z faktem iż kiedy wychodzimy w niedzielę z domu, widzimy wiele osób wracających z wielkimi siatkami z zakupów. Poniekąd można to uznawac jako normalny dzień, i coś gdzie można chodzic i kupowac różne potrzebne rzeczy. Ale czy handel w niedziele, i święta jest dobry. ?
Od niepamiętnych czasów, dziadkowie i rodzice uznawali że niedziela to czas pójścia do kościoła, i spędzania czasu z rodziną. lecz ostanio zaczęto niedziele uznawać za normalny dzień w którym wszytskie galerie handlowe są otwarte, i czekają na klijentów. A przecież nie jest bardzo ciężko wygospodarować sobie czas w sobotę popołudniu lub w inny dzień na zakupy, a ten jeden wolny dzień odpoczywać. Zdaniem wielu osób firmy które otwierają sklepy i inne przedśiębiorstwa są poprostu bezmyslne. Nawet sami własciciele nie rozumieją że pracownicy chcieliby miec wolny dzień w niedziele lub święto.
W dwudziestym pierwszym wieku handel jest rozwinięty pod takim kontem że sprzedarz w niedziele i świeta napewno nei zniknie, chyba że dzięki ustawie. lecz chyba w dalekiej przyszłości można się czegoś takiego spodziewać. narazie ludzie którzy lubią kupowac w tych dniach, nie przestaną tego robić, a ci którzy spędzają ten czas z rodziną mogą dawac im przykład.