Odpowiedzi

2010-03-24T20:31:26+01:00
Pewnego dnia poszłam do szkoły, trochę zestresowana. Była zapowiedziana kartkówka z geometrii, aleja nie rozumiałam tego działu. Nadeszła godzina sprawdzianu. Oczywiście musiałam się złapać ostatniej deski ratunku i zaczęłam ściągać. Zauważyła to moja koleżanka oraz powiedziała o tym nauczycielowi. Pan od matematyki nie lubi gdy ktoś ściąga, więc od razu wstawił mi uwagę do zeszytu i jedynkę z klasówki. Byłam okropnie zdenerwowana na Agatę, jednak do domu wróciłam zadowolona, ponieważ zdarzyło się coś nieoczekiwanego. Na historii, pani zrobiła kartkówkę z powstania listopadowego. Bardzo lubiłam ten temat więc umiałam i nie martwiłam się , co dostanę. Za to Agata była słaba w zapamiętaniu dat i miejsc. Nikt nie musiał skarżyć, bo sama nauczycielka zauważyła jak ściągała. Do tej pory każdy się śmieje, że wykopała pode mną dołek, a sama do niego wpadła.
25 4 25
2010-03-24T20:31:32+01:00
Kiedyś byłam na obózie z moją koleżanką z klasy-Julią. Bardzo się nie lubimy. Wraz z dziewczynami z pokoju postanowiłyśmy , że zrobimy jej jakiś dowcip. Tak też się stało. Następnego dnia schowałyśmy jej portfel do kosmetyczki. Julia bardzo się zdenerwowała i płakała . Ja wraz z koleżankami miałam dobry ubaw . Lecz nastepnego dnia sama borykałam się z tym problemem . Nigdzie nie mogłam znaleść portfela. Szukałam pod łóżkiem , w kosmetyczce , w ubraniach i w innych pokojach , ale nigdzie go nie było . Później okazało się , że moje 'przyjaciółki' z pokoju opowiedziały cały nasz plan Julii , ale całą wine zwaliły na mnie i dziewczyna chciała sie zemścić .
Zanim się cos takiego zrobi trzeba się 10 razy zastanowić , bo kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada , a z resztą można zrobic dużą przykrość bliźniemu.

Mam nadzieje , że dobrze .... Krócej się nie dało xD
11 4 11
bardzo dziekuje polecam kazdemu
Hjdhdjdhdnfjfnfcnnfnfnf
dziki