Chciałabym prosić o napisanie opisu o przyjacielu po angielsku.
Ten przyjaciel może być fikcyjny.


Zależy mi o zachowaniu struktury opisu(przedstawienie postaci, wygląd zewnętrzny, wewnętrzny ... i tak dalej.)

I jeszcze miałabym jedną uwagę, aby ten opis nie był skopiowany z innych stron, bo to wystarczy sprawdzić kopiując i wklejając w wyszukiwarkę Google. Więc prosiłabym o napisanie tego własno ręcznie.

Z góry dziękuję.

I jeżeli myślicie że pusta blondynka jakaś napisała co myśli że wszyscy jej pomogą to się mylicie, ponieważ napisałam sobie taki wzór już i w ogóle tylko chciałabym go jeszcze upiększyć.

1

Odpowiedzi

2009-10-29T16:38:20+01:00
My friends !

My friend's name is Milena. She is very pretty. It has large blue eyes, peach skin, raspberry lips and long, golden curls. Is slim. It is extremely polite and funny. It has a good sense of humor. He can entertain everyone. Her favorite colors are green and purple. I love spending time with her!


Po polsku

Moja przyjaciółka !

Moja przyjaciółka ma na imię Milena . Ona jest bardzo ładna . Ma duże niebieskie oczy , brzoskwiniową cerę , malinowe usta , i długie, złote loki . Jest szczupła .Jest niezwykle uprzejma i zabawna . Ma ogromne poczucie humoru .Potrafi rozbawić każdego . Jej ulubione kolory to zielony i fioletowy . Uwielbiam spędzać z nią czas !

Mam nadzieję na najlepszą ocenę i pozdro dla Ciebie ! ;*
I hope for the best scores and greetings to you ! ;*