Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-24T21:03:10+01:00
Moja ulubioną porą roku jest lato.Bardzo lubie ten okres.Wtedy zaczynaja sie wakacje,nowe przygody i odpoczynek o d szkoły.Zero nauki,sam relaks.W lecie mam czAS dla moich przyjaciół.awsze moge pójść nad jezioro,lub basen.Poopalać sie i relaksować.
Moge jeżdzic na deskorolce,rowerze i biegac ile sił po lesie.Latem czas płynie wolniej można wyruszyć na poszukiwanie przygód.Zawsze chetnie odkrywam ciekawe akatki w mojej wsi których nie widziałem.O tej porze roku swiat sie budzi.Wkoło spiew ptaków.Rośliny pieknie kwitna.Zaczynaja sie żniwa i zapach skoszonego zboza.Zawsze w lato organoizujemy wycieczki do innych wsi i do kolegów.Nocujemy w namiotach opowiadajac staszbe historie.Bawimy sie sie do póżnych godzin bo wlato nie mka obowiazków,tylko abawa-dom:)
Uważam ze lato to piekny czas na miłośc warto sie rozgladać bo moze miłośc czai sie koło nas.Lto to jedyny okres w całym roku kiedy cała energie moge zuzyc na zabawy i spotkania z przyjaciółmi.
Mam nadzieje że pomogłem:)
2 5 2
2010-03-24T21:04:17+01:00
Moją ulubioną porą roku jest wiosna, bo uwielbiam patrzeć jak wszystko rozkwita. Drzewa pomału się budzą do życia tak jak zwierzęta. Rośnie trawa, a z niej widać jak kwiatek zaczyna wysuwać się pomału z ziemi. Słońce się uśmiecha i rozjaśnia podwórko, na którym bawię się z koleżankami. Wiatr dmucha swym ciepłym powietrzem, który jest bardzo przyjemny i miły. Pszczoły zaczynają pracować. Najmilej spędzam czas nad stawem. Tam często łowie ryby z rodzicami i rodzeństwem. Jednym słowem zaczyna wszystko być zielone.

http://zadane.pl/zadanie/718320
2010-03-24T21:06:22+01:00
Moją ulubioną porą roku jest lato , ale lubię tez wiosnę.Ta pora roku zaczyna się dniem przesilenia letniego i trwa do równonocy jesiennej.Ta pora roku jest bardzo gorąca i występuje dużo opadów.W te porę roku rosną astry i maciejki.Lato jest pora odpoczynku wiec ludzie wyjeżdżają na wakacje.Latem jest ciepło , dlatego możemy się kąpać w jeziorach , można spacerować w lesie lub na lace , opalać się , jeść lody.