Odpowiedzi

2010-03-24T21:10:34+01:00
Moją ulubioną porą roku jest wiosna. Dlaczego ? Wiosna to pora przejściowa.Między zimą a latem. Wszystko budzi się do życia. Cały świat kwitnie w promieniach słońca. Wiosna obejmuje miesiące takie jak : marzec , kwiecień , maj i czerwiec. Podczas wiosny czuję się szczęśliwa i pełna energii. Dzięki takiej porze roku ja lepiej się czuję oraz mój organizm. Dlaczego nie wybrałam zimy lub innego miesiąca ? Ponieważ wiosna ma w sobie coś wyjątkowego. Nie dostrzegam tego w innych miesiącach. Jest to coś wspaniałego , coś co pobudza nas do życia.
2 4 2
2010-03-24T21:10:46+01:00
Moja ulubina porą roku jest lato. lato ponieważ są wakacje.Mozna sie spotykać czesto z przyjacółmi.wyjeżdżać na wczasy z rodzina i innymi.a takze na różne obozy i obozowiska.Można także sie opali i dobrze się bawić.W wakacje duzo mozna robić.Mamy tez wollne od szkoly i mozna poszaleć.mozna spedzic dużo wolnego czasu z rodzina i przyjacółmi.A także odwiedic starych dobrych znajomych.W lato można robic dużo rzeczy jezdzić na rolkach roweże..Z rodzina sie wiecej czasu spędzić.Odwiedzić dzaidków.Nocowa u koleżanek i kolegów.Spedzać duzo godzi na dworze ze swoiom paczka.
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-24T21:20:12+01:00
Moją ulubioną porą roku jest lato. Wtedy, jak każdy wie, są wakacje. Czas, kiedy mogę robić co chce, mam mało obowiązków i cieszę się każdą chwilą. Latem jest bardzo ciepło,więc większość czasu spędzam na dworze. Dużo przebywam z przyjaciółmi. Wspólnie robimy wycieczki rowerowe do lasu, zwiedzamy najbliższe okolice. Jeździmy też nad jezioro, bo uwielbiamy pływać i ścigać się, kto pierwszy dopłynie do przeciwległego brzegu. W tym czasie dojrzewa dużo pysznych owoców, na przykład truskawki, którymi mogę zajadać się bez końca. Mogę też zarobić trochę oszczędności pomagając przy zbiorze wiśni w pobliskiej plantacji, za które kupię sobie coś fajnego. Latem czuję się bardziej swobodna i wyluzowana, łatwiej nawiązuję nowe znajomości, poszerzam kontakty.
W tym roku zamierzam wybrać się z rodzicami do Chorwacji.
Ten wspaniały, egzotyczny kraj bardzo mi się podoba i cieszę się, że pojadę tam w czasie trwania najpiękniejszej pory roku, jaką jest właśnie lato.
3 5 3