Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-24T21:39:21+01:00
1. Pierwsza szkoła do której szedł Borowicz , gdy był mały to szkoła Elementarna( można powidzieć podstawówka )
2. Potem gdy już szedł do wyższej szkoły , przed nią trzeba było zdać egzaminy próbne czyli jeżeli zdasz dobrze egzamin przechodzisz do tej szkoły (było tylko 35 wolnych miejsc) zdał go. Ale uczył się na ten egzamin u Pana majewsiego (brał od niego korepetychje).
3.Niezbyt dobrze się uczył w pierwszej klasie ,ale potem już bardziej się przykładał do nauki.
4.Wakajce sie zaczęły i zmarła mu matka , która go bardzo kochała.
5. potem jest przedstawiony życiorys Andrzeja Radka, on miał tylko z borowiczem 2 razy coś wspónego.
6.pierwszy raz spotkach sie z nim gdy mieli wyrzucić A.Radka ze szkoły ale Borowicz pogadał z nauczycielem że niewyżucili radka ze szkoły .
7.drugi raz warznym momentem w życiorysie Borowicza było spotkanie sie z A.Radkiem na górce u Gontalii.
8.Przyjście nowego ucznia do jego klasy Bernarda Zygierra( to po pierwsze była szkoła Ruska) .
9. Gdy na lekcji Cytował B.Zyggier wiersz "Reduta Ordona" to prawie nastoletniemu Borowiczowi odmienieł się los ,gdyż ten cytat tóry przeczytał B.Zyggier dotyczył Polski ( bo Borowicz już był prawie Zrusyfikowany, podlizywał się Ruskom na galówkach tak żeby go jakoś szanowali), a właśnie ten cytat przypomniał Borowiczowi że jest narodowości Polskiej ,a nie Ruskiej.
10.Gdy Borowicz miał zdawaćtak zwany już test dojrzałości czyli pod koniec tych wszystkich klas chodził do takiego jakby Parku który był obook szkoły i się przygotowywał do tego testu.
11.Jedna dziewczyna która też przychodziła do tego parku się uczyc. Borowcicz Sie w niej zakochał od pierwszego wejrzenia.zapoznał się z nią bliżej i ze sobą chodzili , sorrki ale zapomniałem jak ta dziewczyna się nazywała :/ ...
12.To chyba wsztstko :P
4 3 4