Mam do przetłumaczenia tekst !!!

Luke.
I hate doing houselond jobs. I don't mind washing the car or taking the dog for a walk but i don't like emptying the rubbish. It always smells foul. And I hate tidying my room. That's the most boring part of saturday.

I like my room. The walls are full of photos of liverpool football team and i've got a big poster of Sarah Michelle Gellar on the celilng and a fish in it. There's lost of stuff on the floor and on my desk but I know where everything is.

Proszę zróbcie mi to na już

2

Odpowiedzi

2009-10-29T16:47:09+01:00
Łukasz. Nie cierpię robienia prac. Wszystko mi jedno mycie samochodu albo pójście na spacer z psem ale i nie lubią opróżniać śmiecie. To zawsze pachnie obrzydliwe. I nie cierpię sprzątania mojego pokoju. Być najnudniejszą częścią . Lubię swój pokój. Ściany są pełne zdjęć z liverpool zespół piłkarski i chcę dostać duży plakat Sarah Michelle Gellar . Być zgubiony z czegoś na podłodze i na moim biurku ale wiem gdzie wszystko jest.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-29T17:06:17+01:00
Łukasz.
Nie nawidzę prac domowych. Nie mam nic przeciwko myciu samochodu albo braniu psa na spacer, ale nie lubię opróżniać śmieci. To zawsze pachnie obrzydliwie. I nie nawidzę sprzątać mojego pokoju. Jest to najnudniejsza część Soboty.

Lubię mój pokój. Ściany są pełne zdjęć drużyny piłki nożnej- Liverpool i mam wielkie plakat Sarah Michelle Gellar na suficie (ceiling?) i rybę w środku. Jest tam wiele rzeczy na podłodze i na moim biurku, ale wiem gdzie wszystko jest.

nie ma takiego słowa jak Ty to napisałaś celilng jest ceiling ale to oznacza sufit. i coś mi nie pasuje z tą rybą, ale tak to wychodzi;P
masz tu całe tłumaczenie:)
pzdr, DzIaRa ;*