Odpowiedzi

2009-10-29T16:54:11+01:00
Nie wiem czy sie nabijasz ale ok.
plemnik (chlopaka) musi polaczyc sie z komorka jajowa (dziewczyny) i wtedy jest stosunek z wynikiem czego (jezeli robi sie to bez zabezpieczen np. prezerwatywy) moze byc dziecko. najczesciej robione w lozku:p
1 1 1
  • Użytkownik Zadane
2009-10-29T17:02:29+01:00
Stosunek płciowy jako przekazanie plemników służy poczęciu, oznacza, że z natury swej należy on do małżeństwa. Jest też oczywiste, że zarówno dobro kobiety - matki jak i dobro dziecka wymaga, by dziecko urodziło się i wzrastało w w kochającym się małżeństwie swych rodziców. Stosunek płciowy ma też wyrażać i umacniać miłość. Tak,żeby prawdziwa miłość , zawierała w sobie dobrą wolę, głęboką życzliwość.
jak sie odbywa:
-Wprowadźac zmiany ,do swej seksualnej rutyny. Już niewielkie zmiany mogą dużo znaczyć dla poprawy kontaktów seksualnych. Na przykład zmień zwykłą porę zbliżeń na godziny, kiedy czujesz dopływ świeżej energii. Ponieważ osiąganie podniecenia seksualnego trwa dłużej, dajcie sobie więcej czasu, przygotowując odpowiedni nastrój - romantyczną kolację we dwoje czy wieczór z tańcem. Wypróbuj też nowe pozycje podczas stosunku.
-Działac bez pośpiechu. Dłuższa gra wstępna może pomóc kobiecie w uzyskaniu naturalnego nawilżenia pochwy.
1)gra wstępna, czyli pieszczoty stref erogennych
2)wprowadzenie penisa do pochwy
3)kopulacja, polegająca na wykonywaniu ruchów frykcyjnych
orgazm
4)wytrysk nasienia (punkty 4 i 5 zazwyczaj mają miejsce niemal równocześnie)
5)odprężenie
1 5 1