Odpowiedzi

2009-10-29T16:54:59+01:00
Zbyszko jest bardzo przystojnym młodzieńcem. Jest wysoki z dużymi bicepsami, widzianymi z pod obcisłych ubrań, ma silne uda i szeroką klatkę piersiową, choć wydaje się być mężem całkiem dojrzałym, jego twarz wygląda dość młodo jak na swój wiek. Często bywa ubrany w powciskany od zbroi kubrak, jedynie na wyjątkowe okazje przyodziewa biały strój (jakę), haftowaną w złote gryfy i zdobną złotą frędzlą u dołu, którą niegdyś zdobył w czasie jednej z bitew.

Zbyszko jest dumą jego stryja; ponieważ posiada ogromny honor, według którego postępuje zawsze i wszędzie, oraz wytrenowaniu w różnych typach broni. Jest on także bardzo odważny, o czym świadczy próba zabicia niedźwiedzia, aby pomóc choremu stryjowi.
2009-10-29T16:58:11+01:00
Zbyszek- pochodził on z Bogdańca. Wywodził się ze szlacheckiego rodu Tępa Podkowa. Szybko został sierotą,ponieważ tuz po jego narodzinach jego rodzice zmarli. Dzieckiem opiekował się jego stryj,brat ojca. Był on bardzo przystojny oraz młody. Zazwyczaj był ubrany w kubrak. Jego wybranką serca była Danusia Jurandówna.


Liczę na naj odpowieddz ;] Pozdr.
1 5 1