Jesteś urzędnikiem odpowiedzialnym za zapewnie bezpieczeństwa pielgrzymom przybywającym do klasztorów. Napisz list do biskupa z prośbą, aby wezwał ludność do przestrzegania zasad religgi chrześcijańskiej. W swoim liście możesz wykorzystać podane zdania, odpowiednio je uzupełniając.


Z trwogą i bólem słucham wiadomości o .................. Wielu rycerzy zamiast stawać w obronie .................., na czym cierpią przede wszystkim .......... Nie szanują nawet ................. podążających do świętych miejsc. Apeluję i wzywam w imię Pana naszego Jezusa Chrustusa o ......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

1

Odpowiedzi

2010-03-25T14:46:32+01:00
Z trwogą i bólem słucham wiadomości o przemocy Wielu rycerzy zamiast stawać w obronie pielgrzymów, na czym cierpią przede wszystkim ludzie. Nie szanują nawet chrześcijan podążających do świętych miejsc. Apeluję i wzywam w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa o bezpieczne i spokojne udawanie się do miejsc świętych.

miałam takie samo zadanie i robiliśmy to z panią i jest na 100 % dobrze.
3 1 3