Odpowiedzi

2010-03-26T19:17:31+01:00
Mieszkam w Sokółce. Jak wiadomo zdarzył się tam cud. Byłem tego świadkiem. Na Hostii, która spadła Księdzu na podłogę okazała się tkanka mięśniowa serca człowieka. Stwierdzono, że jest to tkanka Boga. Niektórzy ludzie w to nie wierzyli. Chodzą plotki, że jeden z księży nie wierzył w Boga i Bóg mu się objawił ukazując tkankę t\swojego serca na opłatku. Chodzi też druga plotka, wydaje mi się że prawdziwa. Kobieta, która klęczała przy ołtarzu w chwili spadnięcia Hostii na podłogę kochała mocno Pana Boga i bardzo chciała aby Bóg jej wybaczył wszystkie grzechy. Ludzie mówią, że Pan Jezus wiedząc o miłości do Boga przez tą kobietę. I oto cały cud.
2010-03-26T19:17:36+01:00
Czym jest cud?Nie wyjaśnialną,nadzwyczajną rzeczą?Otóż nie do końca,ludzie nie zauważają cudów ,z którymi spotykają się na codzień.
Takimi cudami są chociażby narodziny kolejnych dzieci,kwiaty na łące.Samo życie jet w sobie cudem i prezentem od Boga,niestety my,ludzie,nie zwracamy uwagi na takie "male wwielkie rzeczy".Mówimy o sowich prawach nie obowiązkach i uważamy że wzytsko nam ię należy,lecz wszystko co przeżywami jest cudownym doświadczeniem.
Czasami rzeczy,których zukamy są na wyciągnięcie dłoni.Nie wiemy jakiego zczęcisia i cudów zaznajemy na tym świecie.Cieszmy się życiem,cudem,póki możemy...