Odpowiedzi

2010-03-25T15:17:09+01:00
Prosze o uwage, jakoże konczymy nauczanie w tej szkole chcielibysmy powiedziec kilka goracych słow do nauczycieli . mianowicie . Dziękujemy wam bardzo goraco za ten trud ktory włozyliscie w nauczenie nas czego kolwiek, za ta cierpliwosc gdy nie moglismy zrozumiec, i wyrozumialosc gdy ze sie czulismy. za te stracone nerwy i ciagle powtarzanie sie. Chcielibysmy podziekowac bardzo. mocno. Staralismy sie jak moglismy . A teraz przyszedl czas rozstania w sercu ból i chec zostania tutaj jak najdluzej . to były przepieknie spedzone 3 lata nauki. dziekujemy za wszystko i za to ze tak duzo nas nauczyliscie . !
6 3 6
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-25T15:21:41+01:00
Na wstępie chciałabym serdecznie powitać dyrektorów i gości, którzy poświęcili chwilę czasu aby uczestniczyć w tym jakże ważnym dla nas dniu jaki jest zakończenie roku szkolnego.
Dzisiaj żegnamy szkołę podstawową i wkraczamy na inną ścieżkę jaką jest gimnazjum.
Chciałabym z imieniu swoim jak i moich koleżanek i kolegów podziękować wszystkim nauczycielom za włożony trud na lekcjach dzięki któremu jesteśmy mądrzejsi i pokorniejsi oraz pracownikom szkoły za czyste pomieszczenia i ciepłe sale.
Niestety nasz czas w tej szkole już się skończył. Jest nam bardzo z tego powodu przykro. Lecz obiecujemy będziemy Was odwiedzać jak tylko czas nam na to pozwoli.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!

Mam nadzieje , że się podobaa;))) pozdro.
9 3 9