Napisz wypracowanie pt. ,,moja wymarzona szkoła" .Napisz do wypracowania plan wydarzeń .Prosze robić bez błędów ..plisss mam to zrobic na jutro .. Ma zająć przynajmniej dwie kartki z zeszytu i ma to vyć za akapitami .


Wiecie może być to że wróciłam ze szkoły zmęczona i zła i tam mi sie prezyśniło ze niewiem sufit ze szkolny byl z kiełbaś?

ALE TO JEST TYLKO PRZYKŁAD NIE MUSICIE TEGO UŻYWAĆ

1

Odpowiedzi

2010-03-25T15:29:08+01:00
W mojej szkole marzeń uczniowie czuliby się jak w wielkiej rodzinie.
Moja wymarzona szkoła znajdowałaby się w hotelu pięciogwiazdkowym, który byłby pomalowany na żółto. W każdej klasie stałyby komputery z dostępem do sieci. Dzięki możliwości korzystania z Internetu uczniowie poszerzaliby swoja wiedzę zdobytą na lekcjach. Zajęcia szkolne trwałyby od godziny 1000 a kończyłyby się o 1400. Lekcje trwałyby 35 minut, a przerwy 20 minut. Uczniowie mogliby uczyć się ulubionych przedmiotów np. informatyki, w-f oraz matematyki. W mojej szkole marzeń w miesiącu byłby jeden sprawdzian i dwie kartkówki. Podczas przerw można byłoby korzystać z telefonów komórkowych, mp4 iPhona oraz innych urządzeń elektronicznych. Szkoła moich marzeń organizowałaby wiele wycieczek do teatrów, kin oraz muzeów, ponieważ powinni poznawać polską kulturę, geografie i historie. Lekcje wychowania fizycznego odbywałyby się na hali sportowej, na której znajdowałby się sprzęt nowej generacji. Oprócz tego zajęcia organizowane by były na boiskach do gry w piłkę nożną, koszykówkę oraz siatkówkę, kortach do gry w tenisa oraz na innych obiektach sportowych. Szkoła posiadałaby dużą bibliotekę z wypożyczalnią filmów.
Mam nadzieję, że w przyszłości taka szkoła powstanie i będę mógł do niej uczęszczać.
25 4 25