Odpowiedzi

2010-03-25T16:05:01+01:00
12.03.2001r, Suwałki
Droga Kasiu.
Jak się miewasz? Co u Ciebie słychać? Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Słyszałam, że ostatnio chorowałaś. To prawda? Jeżeli tak, to serdecznie współczuję. Postanowiłam napisać do Ciebie, ponieważ ostatnio się wiele wydarzyło.
Pamiętasz tego Darka z obozu, prawda? Ostatnio napisał do mnie list, w którym oświadczył, że pragnie się ze mną spotkać. Po przeczytaniu nie mogłam ochłonąć z wrażenia. Ręce mi drżały jak opętane. Byłam tak uradowana, że natychmiast odpisałam. Widzieliśmy się w sobotę. Przyniósł mi czekoladki (moje ulubione). Później byliśmy w kinie, a pod koniec dnia zabrał mnie do pizzerii. Było cudownie. Darek zaproponował, ze od;prowadzi mnie do domu, ponieważ jest ciemno i się o mnie boi. Gdy byliśmy już blisko, Darek zatrzymał się ii namiętnie mnie pocałował. Do tej pory czuję smak jego słodkich ust.
Mam nadzieję, że szybko do mnie przyjedziesz. Opowiem Ci wtedy dokładnie jak było. Teraz muszę kończyć. Buziaki.
Sandra.
Ps. Czekam na odpowiedź. :)

liczę na naj. .;]
4 4 4
2010-03-25T16:08:56+01:00
CZEŚĆ MAJA!

Na wstępię mojego listu listu chciałam cie pozdrowić .
pisze ten list ponieważ mnie p to prosiłas
więć zdażyła się okazja którą chciałam ci opiśąc.
wczoraj pojechałam do mojej cioci na imieniny.
Było super na początku zjadłam tort i wiele innych tuczących rzeczy a potem ciocia zaproponowała rzebym poszła z nią do kina .
Wybrałyśmy świetna komedie jak przyjedziesz to wybierzemy się nanią razem.
Potem poszłam do ogrodu zoologicznego . Widziałam wiele ciekawych zwierząt : żyrafy, słonie, zebty, goryle i wiele innych.
kiedy byliśmy już troche zmęczine poszłyśmy na gofry.
a potem wróciłyśmy do domu.
Jak tobie leci czas . czekam na twój list . papa
pozdrowienia dla ciebie i twojej rodziny.

P.S
a jak twój kurs tańca.


całusy twoje imie

jak sie nie podoba to nie zgłaszaj spamów


7 3 7
2010-03-25T16:31:25+01:00
Droga Kasiu!

Cześć! Dawno nie pisałam, ale to dlatego, że mam mało czasu. Muszę się dużo uczyć, a ponad to uczęszczam na dodatkowe lekcje z matematyki. W tym liście chciałabym Ci przybliżyć moje życie na co dzień. Postanowiłam, że opiszę Ci mój zwykły dzień taki jak wczoraj czy dzisiaj.
Każdego ranka wstaję o 7.03, bo lubię nieparzyste liczby. Jem płatki, pakuję torbę i ruszam na autobus do szkoły. Wkładam słuchawki do uszu i przez pół godziny jazdy słucham mojej ulubionej muzyki. Zanim dotrę do klasy, wchodzę do pobliskiej cukierni i kupuję sobie (zamiast drugiego śniadania) drożdżówkę z budyniem. Lekcje mijają szybko, bo w dobrym towarzystwie. Zawsze jest dużo śmiechu i zabaw. Na przerwach siadamy pod salą i rozmawiamy. Po szkole, razem z koleżankami z klasy idziemy do najbliższego centrum handlowego coś zjeść, albo po prostu pooglądać ciuchy. Na 15.00 muszę być w
domu, gdyż przychodzi do mnie korepetytor. Nie radzę sobie z przedmiotami ścisłymi. Później, gdy mam już czas wolny, to siadam na kanapie i oglądam mój ulubiony serial. Po czasie relaksu, pora znów wziąść się do roboty. Trzeba jeszcze odrobić zadania domowe. Nie przychodzi mi to łatwo, lecz po kilku
godzinach już jest po wszystkim. Czas wolny spędzam najczęściej z moimi przyjaciółmi z okolicy.Wracam wieczorem i jem kolację. Obejrzę jeszcze jakiś film w telewizji i kładę się spać.
Tak wygląda mój dzień. Nic specjalnego. Chciałabym, abyś w następnym liście, opisała swój. Pewnie za granicą wszystko inaczej się odbywa. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Pozdrawiam
...(twoje imię)


____

Mam nadzieję, że pomogłam :))
2 3 2