Odpowiedzi

2010-03-25T16:56:26+01:00
Ta historia, która teraz opowiem moze wydac sie wam dziwna i niemozliwa, ale zdarzyla sie naprawde.
Pewnego dnia mała czarodziejka-Bajka miała isć na wielki bal. jednak dziewczyna nie mogła się zdecydować w co się ubrać. Miała do wyboru niebieska szkolna spodniczke i biala bluzke z jednym rekawem, albo długą fioletowa suknie z bialymi rekawiczkami. Po dluzszym namysle wybrala drugi zestaw i podeszla do toaletki, aby sie pomalowac. Szminka posluzyla jej do pomalowania ust, czarny tusz do rzes, prełowy puder do twarzy i cienie do oczu o odcieniu niebieskiego nieba. Nastepnie poczela upinac swoje dlugie,blond wlosy w kok.
Gdy juz miala wychodzic zawolala ja mama. Jej rodzicielka kazala je wrocic przed 22:00. Jednak dziewczyna nie poszluchala jej.
Na balu było cudzownie. dziewczyna tańczyła bardzo długo z chlopakiem, ktory ja zaprosil. Swietnie sie bawila rozmawiajac z kolezankami i jedzac pyszne potrawy. Nagle zaegar zaczal wybijac godzine 22:00. Bajka nie posłuchała mamy, wiec godzina nie robiala jej zadnej roznicy.
W tym czasie mama Bajki zamartwiala sie na smierc co sie stalo z corka. Jej ciche poplakiwanie uslyszal Mateusz-najwiekszy czarodziej w Bajkolandii i rzucil na Bajkę nieodwracalny czar. Kiedy bajka piła różowy pącz miska, z której piła uniosła sie w gore i cala rozlała na włosy 14-latki. Róż natychmiast zamienił sie w brąz. Później Bajka długo płakała po utracie swoich pięknych blond włosów. Dziewczyna miała dużo dzieci, a za sprawą wielkiego maga Mateusza, każde z nich mialo ciemne włosy.
Tak na świecie narodzili sie ludzie o ciemnych włosach.
2 4 2