Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-27T12:06:37+01:00
Nazywam sie Sahra mam 15 lat i pochodze z Londynu... Moja mama jest sparaliżowana od czasu wypadku...Mój ojciec popełnił samobójstwo po tym jak zmarła jego siostra. Od czasu jego śmierci mam koszmary, nie sypiam dobrze. Siedze przy lampce i trzese sie ze strachu. Moje sny opowiedają o rodzeństwie w moim wieku Kat i Marku. Mieszkają w ogromnym nawidzonym zamku. Straszą tam duchy i w jednym z pokojów mieszka psychopata... Gdy rodzństwo wchodzi nieświedomie do tego pokoju pychopata przywiązuje ich do krzeseł, potem odcina czesci ciała i rozrzuca po całym zamku... Widzę ten obraz cały czas.
Pewnego piątku trznastego wyszłam po 20 do lasku by porobić zdjecia przyrodzie. Usłyszałam szelest. Przestaraszyłam sie. Biegłam w stronę domu, a tu nagle przedemną pojawił sie z nikąd ten psychopata z mojego snu z piłą mechaniczną w reku. Nie wiedziałam co mam zrobił. Rzuciłam sie do ucieczki.
Gdy dotarłam do drzwi mojego domu ze strachu nie mogłam otworzyć drzwi, klucz nie chciał wejść do dziurki. Musiałam wiec pobiec do sąsiadów, psychopata był ponad 20 metrów odemnie, prześpieszyłam. Zapukałam do drzwi nikt nie otwierał... Postanowiłam wejść wejściem dla psów gdy w połowie byłam już bezpieszczna. Usłyszałm warkot piły. Psychopata załapał mnie za noge i zaczął ją odcinać. Krzyczałam, płakałam. Nic nie pomogło. Wkońcu przestałam czuć ból. Wiedziłam że to koniec mojego marnego życia...