Proszę o opisanie stanu przeżyc do któregoś z tych tematów
1.Dowiadujesz się że ktoś Cię okłamał.
2.Z powodu twojej nieuwagi kot rozszarpał chmomika.
3.Wykupiłeś los na loterii, słuchasz wyników losowania, okazuje się że wygrałeś.

Proszę o szybką odpowiec będę bardzo wdzięczny.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-25T17:36:10+01:00
1. Poczułem się oszukany. Mimo, że zaufałem tej osobie, ona mnie zawiodła. Nie było to miłe uczucie. Wierzyłem, że ma rację. Zaufałem jej bezgranicznie. Poczułem ukłucie w sercu i wiedziałem, że zawładnie mną złość. Miałem ochotę rozszarpać tą osobę na strzępy!
2.Jak mogłem być taki głupi! Wiedziałem, że chomik biega po dywanie podczas gdy kot siedział na fotelu. Poczułem się strasznie głupio. Wiedziałem, że zawiodłem zaufanie swoich rodziców i to przeze mnie ten biedny, bezbronny chomik stracił życie. Sam siebie obwiniałem, bo wiedziałem, że wszystko stało się z mojej winy.
3.Los kupiłem... hmm.. sam nie wiem dlaczego. Po prostu kupiłem. Miałem dobry humor. Nuciłem sobie swój ulubiony utwór gdy nagle usłyszałem w radiu wyniki losowania. Pośpiesznie wyciągnąłem los z kieszeni i zacząłem skreślać liczby. 1,16,23,25, 28... mam wszystkie! Niemożliwe! Sprawdziłem dla pewności jeszcze dwa razy. Nie pomyliłem się! Zacząłem podskakiwać i krzyczeć, dopóki nie przyszli do mnei wszyscy współlokatorzy, zdziwieni nagłym wybuchem entuzjazmu.
3 5 3