Odpowiedzi

2010-03-25T17:42:32+01:00
Przede wszystkim wychowując dziecko trzeba kierowac sie rozsądkiem,nalezy dane obowiązki wypelniac systematycznie i bez opierdzielania sie.Nalezy byc pracowitym i oddanym calości wychowawczej.Dziecko patrzy na rodziców i pozniej ich nasladuje.Rodzice wychowując ich są ich autorytetami.Dlatego tez nalezy pamietac przy wychowywaniu dzieci aby odpowiednio sie zachowywac, byc milym zarowno dla dziecka jak i męza czy zony.

licze na naj:);d
2010-03-25T17:42:47+01:00
Wychowując dziecko trzeba na nie nie krzyczeć nie bić .Troszczyć się o nie.Dbać aby mu niczego nie brakowało. Unikać kłutni przy dziecku.Pilnować żeby dziecko nie było głodne żeby miało się w co ubrać i żeby zachowywało higienę osobistą.Gdy dziecko ma jakieś zmartwienie trzeba mu pomóc a nie zostawiać go samego z problemem którego on sam nie da sobie rady.Gdy ma jakieś problemy w szkole trzeba je jak najszybciej pomóc rozwiązać.
2010-03-25T17:43:16+01:00
Dziecko należy wychowac na dobrego człowieka,należy uczyc dobrego wychowania,poszanowania swoich i cudzych rzeczy.
Nie wolno dziecka bic,przezywac,wyśmiewac.Dzieci powinny wiedziec ,że oprócz zabawy mają też obowiązki szkolne.Nie należy na siłę kierowac jego życiem,jeśli chce to zapisywac na rożne kursy,a jeśli nie chce to nie krzyczec.Należy uczyc szacunku do starszych ludzi ,oraz szacunku do samego siebie.