Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-25T19:14:04+01:00
Mój najlepszy kolega ma na imię Rafał. Jest średniego wzrostu. Nie jest ani wysoki ani niski. Ma ciemne włosy i niebieskie oczy. Jest zawsze zadbany, uśmiechnięty i poukładany. Jest pomocny. Wspomoże kolegę w potrzebie. Jego spokój sprawia,że jest lubiany w klasie a w szczególności przez dziewczyny. Jest nieśmiały. Nie lubi się popisywać przed innymi i tu widzę jego cechę która odróżnia go od reszty klasy, a może i szkoły. Jest bardzo pracowity, zawsze punktualny. Nie jest on bardzo dobrym sportowcem, ale są gorsi. Jego ulubionym sportem jest ping-pong. Gra naprawdę bardzo dobrze. Prawie najlepiej z klasy. Muszę przyznać, że dużo lepiej ode mnie. Rafał może nie jest zananą postacią w szkole ale swą osobowością wnosi wiele do życia klasy.
2010-03-25T19:16:30+01:00
Chcę przedstawić sylwetkę mojego przyjaciela /kolegi/ Adasia, znamy się od dawna, gdyż mieskzmay na tym samym podwórku. Adaś ma niespełna 13 lat, interesują go ksiązki fantastyczne oraz różnego rodzaju pojazdy. Jest synem pani Ewy, która jest nauczycielką w pobliskiej szkole podstawowej i pana Tomasza, który również uczy w tej szkole.
Adaś jest wysokim i szczupłym blondynem o niebieskich oczach. Najchętniej ubiera się w sportowe ubrania. Jest bardzo pomocny i koleżeński, zawsze pomaga mi w trudnych sytuacjach. Ostatnio zainteresowała go gra na gitarze, wychodzi mu to całkiem nieźle jak na początek. Jest pracowitą osobą i uwielbia pomagać swojej mamie w domowych obowiązkach. Jestem z siebie dumna, że go znam. Moim zdaniem każdy powinien mieć takiego przyjaciela.