Odpowiedzi

2010-03-25T18:24:18+01:00
W dzisiejszych czasach młodzież nie jest zdolna do wielkich poświęceń miłości
Dzisiajsza mł0odziesz jreszcze nie wie co to do końca jest miłoś. Romeo i Julia kochali się naprawdęWiem że to nie rozprawka ale może coś z tego rozwiniesz
2010-03-25T18:26:15+01:00
Każdy człowiek pewnie zastanawia się czy w dzisiejszych czasach młodzież jest zdolna do poświęceń w miłości takich jak w dramacie "Romeo i Julia". Postaram się przedstawić kilka argumentów za i przeciw temu.
Po pierwsze młodzież jest do tego zdolna jeśli naprawdę kocha. Nieraz spotkaliśmy się zapewne z tym, że dzieci popełniają samonójstwo z miłości.
Po drugie każdy z nas nie posłuchałby zakazu spotykania się z ukochaną osobą gdyby naprawdę kochał gdyż bez ukochanej nie da się żyć.

no i dokoncz sobie :)
2010-03-25T18:33:08+01:00
Moim zdaniem w dzisiejszych czasach młodzież jest zdolna do wielkich poświęceń miłosnych,ale raczej nie aż takich jak Romeo i Julia.
Miłość to pojęcie bardzo popularne w naszym wieku. Jest to wiek, w którym większość z nas się zakochuje. Robimy wiele głupich, nie przemyślanych rzeczy. Julia wypija "eliksir" z miłości by móc poślubić Romeo- w dzisiejszych czasach co prawda i tak niektórzy by postąpili,ale wszystko raczej i tak wyszło by na jaw. Młodzież nie słucha rodziców teraz jak w dramacie Romeo i Julia, więc i tak by zrobili jak by chcieli. Romeo zachwycony w Julią Porównuje ją do słońca z wielkim blaskiem,jej oczy do gwiazd,które zeszły z orbity. Romeo przeskakuje mury posiadłości Kapuletów by móc z Julią się spotkać,jest gotów wyprzeć się swojego nazwiska dla Juli. taki drobne rzeczy wymienione powyżej młodzież jest w stanie zrobić w dzisiejszych czasach, jeśli się kocha naprawdę. Ponieważ młodzież w dzisiejszych czasach jest różna. jedni kochają dla zabawy,inni naprawdę.