Odpowiedzi

2010-03-25T18:35:38+01:00
O to moja historia ...
pamietam ze tamtego dnia w szkole panowała miła atmosfera . Ale czego mozna bylo spodziewac sie przed zakonczeniem roku szkolnego ?


Nasza pani zorganizowała zabawe z okazji pozegnania szostoklasitów . bardzo sie ucieszylam z tego powodu . Zadaniem bylo nauczyc sie tanca ,, poloneza '' . radość ktora przezylam byla nuiezapomniana . mialam swietnego partnera do tanca . Dobrze nam to wychodzilo , ale innym rowniez . trzeba bylo zrobic wiele aby impreza sie udała . z dnia na dzien tanczylam coraz lepiej . wszystkie 6 klasy mialy sie najlepiej , poniewaz nie mielismy praqie wogole lekcji i to byla dla nas najwieksza niespodzianka .


nastepnego dnia odbyl sie ,, dzien sportu '' . szoste klasy musialy przebiec 800 metrów . wszystkie moje kolezanki dobiegly do mety. w ostatniej chwili dowiedzialam sie ze zajełam 3 mijesce . cieszylam sie ogromnie . niespodziewalam sie sie ze spotka mnie taka niespodzianka . po zakonczeniu zawodow trzeba bylo przygotowywac sie na na bal . musialam byc ubrana na galowo , wiec zalozylanm na siebie biała sukienke i czarne bolekro . uczesana bylam w koka .


gdy dotarlam do szkoly to prawie wszyscy juz byli . myslielismy zacz#ać polonezem . zatabczylismy przepieknie . pozniej jednak przemaiwla pani dyrektor . wszyscy sie dobrze bawili . nigdy nie widzialam tak wielu osob , aby sie tak wspaniale bawili . mnie najbardziej podobala sie muzyka i smakowalo mi jedzienie ;)). bylo naprawde fajnie . pod koniec zabawy zrobilo mi sie smutno i zal , bo to hyla moja tak uroczysta zabawa na jkaiej kolwiek bylam . pozostal tylko smutek .
Nic w zyciu nie sprawilo mi tyle radosci co taka wspanila impreza . ten dzien byl dla mnie niezapomniany i byla to najwieksza niespodzianka , ktora mnie spotkała .

3 3 3
2010-03-25T18:46:30+01:00
Ak . Niedawno ku mojemu , wielkiemu zdziwieniu w szkole wydarzyła się rzecz niemożliwa , nieprawdopodobna .
ak . Zapowiadała się klasówka z niemieckiego ( albo jakiegoś innego przedmiotu , wybierz sobie ) na którą kompletnie nic nie umiałam . Pomyślałam : ' niech się dzieje co chce ' . Zaczęłam pisać sprawdzian .. Gdyż nagle na kartce pojawiły się czerwone plamy . . okazało się , że leci mi krew z nosa . Pani wysłała mnie do pielęgniarki i zwolniła z lekcji ( przedmiot ) . Na mojej twarzy pojawił się strach , a w środku skakałam z radości .
ak . Życie ucznia jest pełne niespodzianek ! To mój ulubiony dzień w szkole . . a przyczyny nie udowodniono .
2 3 2