Elo mam na jutro napisać rozprawkę ale nie mam czasu bo jeszcze muszę napisać wypracowanie proszę o szybką POMOC

Temat
przekonaj rodziców ze warto jeździć na wycieczki szkolne
oglądanie seriali strata czasu czy dobry wybór
komputer twój przyjaciel czy wróg

1

Odpowiedzi

2009-10-30T19:28:56+01:00
W tej pracy postaram sie odpowiedziec na pytanie : czy mój komputer jest przyjacielem czy wrogiem? Rozważania na ten temat przedstawie poniżej.
Moim zdaniem nie można jednoznacznie określic pozycji na tak lub nie. Komputer połaczony z internetem może nam, uzytkownikom pomóc w poznawaniu świata, odnajdywaniu ciekawostek na temat aktualnie nas interesujacy a takze nawiązywaniu nowych znajomości czy odnajdywaniu osób poznanych np na wakacjach... Majac jakis problem w rozwiazaniu zadania czy jakiegoś testu zawsze można skorzystac z komputera i uporac sie z tym problemem. w tej kwestii komputer mozna okreslic mianem przyjaciel.
Patrząc na to z drugiej strony komputer czasem wciąga, możemy sie tak w cos ciągnąc naprzykład w jakoąs beznadziejną grę że zapomnimy o bożym świecie i zamiast zrobic cos pożytecznego zmarnujemy swój wolny czas na głupoty. mozna sobie popsu wzrok od długiego siedzenia przed komputerem. wtedy komputer staje sie wrogiem.
Jak widac nie mozna do końca określic czy kompyter jest wrogiem czy przyjacielem. Każdy może miec swoje zdanie. ja osobiście umiem sobie poradzic i jesli czegos potzrebuje to korzystam z niego a jak nie to wole jakoś ciekawiej zorganizowac swój czas niz ślęcze przed komputerem.