Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-25T19:37:37+01:00
Alkohol, rozumiany najczęściej jako alkohol etylowy jest jednym z najpopularniejszym napojem, który po wypiciu tworzy często negatywny skutek w naszym organiźmie oraz w psychice.
Wyróżniamy wiele odmian alkoholu, począwszy od popularnego piwa, skończywszy na winach, wódkach oraz róznych "domowych mieszanin".
Nadmiar alkoholu, spożytego w krótkim czasie powoduje często poważne dla zdrowia skutki uboczne, czasami spożycie nadmiernej ilości alkoholu kończy się śmiercią.
Systematyczne picie owego napoju często prowadzi do nałogu, który się nazywa alkoholizmem. Jest to jeden z najczęszczych powodów patologi w rodzinie, bicia i znęcania się nad członkami rodziny. Częste spożywanie alkoholu zazwyczaj powoduje również kłopoty finansowe, ponieważ alkohol jest drogi. W XXI w. popularnym problemem jest spożywanie "napojów procentowych" przez młodzież, która nie ukończyła 18 lat. To bardzo poważny problem, ponieważ młodzi ludzie często nie mają umiaru, po spożyciu zachowują się często agresywnie wobec innych, przeważnie starszych osób.
Reasumując alkohol jest środkiem, którego powinny omijać osoby niepełnoletnie, osoby wyjątkowo agresywne po spożyciu oraz alkoholicy. Alkohol jest dobrym środkiem na rozluźnienie atmosfery, podczas randki, rozmowy z przyjaciółmi, ale powinniśmy pamiętać, że do wszystkiego jest potrzebny umiar i zdrowy rozsądek .
PS: Mam nadzieje że sie spodobało ;). Oczywiście w 100% robione prze zemnie . Pozdrawiam !
2 4 2