Charakterystyka. Proszę Wybierzcie se 1 temat i piszcie :):) Na jutro ;)

1.ulubiony bohater serialu telewizyjnego
2. bohater literacki,ktorego nie libię.
3. jestem wzorowym synem (autocharakterystyka)
4.Jdealny wychowawca klasy
5. Mój wymarzony przyjaciel.
6.charakterystyka twojej klasy

2

Odpowiedzi

2010-03-25T19:34:49+01:00
5. Mój wymarzony przyjaciel

Moj przyjaciel musi byc szczery i zabawny.
W kazdej sytuacji mnie wyslucha, udzieli dobrej rady.
Musze dobrze czuc sie w jego towarzystwie.
Razem bedziemy sie wygłupiac i zartowac.
Według mnie wymarzony przyjaciel bedzie mnie lubial za to kim naprawde jestem.:)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-25T19:34:59+01:00
5.

Chciałbym zeby moją przyjaciółką była Urszula Zalewska z ksiązki "ten obcy". Jest to córka doktora Zalewskiego, która po śmierci matki mieszka z ciotkami w Warszawie. Latem wyjeżdża do ojca na wakacje. Czas w Olszynach spędza z trójką przyjaciół: Pestką, Marianem i Julkiem.

Ula to cicha, spokojna, nieśmiała, subtelna dziewczyna. Jest zupełnym przeciwieństwem Pestki. Łatwo ją onieśmielić, zawstydzić, zasmucić, zranić. Jest wrażliwą dziewczyną. Współczuje Zenkowi oraz Dunajowi. Umie być samodzielna i zaradna. Bohaterka okazuje się też dziewczyną pragnącą przyjaźni, kochającą zwierzęta i przyrodę. Próbuje z Zenkiem oswoić psa. Jest dobra, cierpliwa, dyskretna. Właśnie tymi cechami zjednuje sobie Zenka. Ula to bardzo szlachetna i uczciwa bohaterka. Pracuje, by zwrócić skradzione przez Zenka pieniądze. Pomaga chłopcu w problemach z chorą nogą. Odważnie broni swojego zdania. Jest wierna w uczuciach, choć nie łatwo ją skłonić, by je okazała.

Ula to pozytywna postać. Czuje się pokrzywdzona. W listach do zmarłej matki zwiera się ze swoich zmartwień. Z trudem nawiązuje kontakty z rówieśnikami. Mimo to, tylko ona zaprzyjaźnia się z Zenkiem. Chłopiec tylko jej się zwierza. Ula to ujmująca postać, sympatyczna dziewczynka. Ciekawie byłoby ją poznać.