Odpowiedzi

2010-03-25T19:49:11+01:00
Pewnego słonecznego dnia Asia i Magda wybrały się na spacer. Pogoda była wspaniała, wszystko kwitło , pachniało wiosną. Aż się prosiło żeby pójść do parku.
Dziewczynki ubrały się założyły buty i wyszły z domu. Idąc do pobliskiego parku, który był kilka ulic dalej rozmawiały o różnych rzeczach. Asia rozglądała się po parku, zauważyła na drzewie wiewiórkę i od razu podzieliła się tą wiadomością z Magdą. Dziewczynka wyjęła aparat i zaczęła robić zdjęcia , Asia natomiast wyjęła z kieszeni kilka orzechów laskowych. Rzuciła orzech pod drzewo, mając nadzieje że wiewiórka je znajdzie. Oddaliły się trochę , idąc dróżką Asia zaczęła temat o jej koleżance z klasy - Dominice. Asia jej nie lubiła , uważała że Dominika jest niemiłą dziewczynką. Magda też jej nie lubiła, ale postanowiła że da jej szanse. Asia strasznie się zdenerwowała, zaczęła mówić że Dominika nie zasługuję na jej przyjaźń. Dziewczynka mówiła o niej co raz gorsze rzeczy. Nagle za drzewa wyszła Dominika. Wszystko słyszała. Asia powiedziała wtedy:
- O wilku mowa!
Dominika miała w oczach łzy, nie sądziła że Asia aż tak jej nie lubi. Rozpłakała się i pobiegła w drugą stronę. Magda próbując ją dogonić, krzyknęła do Asi że jest samolubna. Dziewczyna poczuła się urażona i ze smutkiem na twarzy wróciła do domu.
1 3 1