Odpowiedzi

2010-03-25T21:06:21+01:00
Kochani rodzice!

Na wstepie chcialabym was serdecznie przywitać. Wiem, ze nie odzywacie sie do mnie, bo sie na mnie gniewacie o to, że jestem z Romeo. Mam dla was wiadomość, jak dla mnie szczęśliwą: Pobrałam się . Myślę że powinniście się ucieszyć, gdyż jestem wasza jedyna corka. Pewnie bedziecie źli, bo uważacie, że Romeo to nieodpowiedni facet dla mnie. Otóż nieprawda: jest bardzo troskliwy, dobry, kochany i szarmancki. Nie oceniajcie książki po okładce. Pogniewaliście się na mnie, a nawet dobrze go nie znaliście. Naprawde jestesmy ze soba szcześliwi. Dla was, jako moich rodziców powinno się liczyć moje dobro, więc chce was prosić o wybaczenie. Wiem, ze pewnie sprawilam Wam wielka przykrosc, ale prosze, dajcie mi jeszcze jedna szanse. Może spotkamy się wspólnie i poznacie lepiej Romeo. Mam nadzieję, że przemyślicie to, co napisałam. Odpowiedzcie szybo, tęsknię za Wami! Kocham Was. na zawsze wasza Julia
2010-03-25T21:09:53+01:00
25.03.2010
Kochani rodzice!
Napisałam do was dlatego, że mam wam do powiedzenia bardzo ważną sprawę. Boję wam się powiedzieć to prosto w oczy bo nie wiem czy to zrozumiecie i jak na to zareagujecie.
Więc chcę wam powiedzieć, że nie wyjdę za Parysa, ponieważ kocham Romea i to za niego wyszłam bez waszej zgody. Bardzo was przepraszam. Proszę was wybaczenie bo bez Romeo nie mogę żyć.
Proszę was wybaczcie mi my się kochamy i to bardzo i nic nas nie powstrzyma...
Wasza Julia