Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-26T17:22:41+01:00
25.05.1725r.
Werona
Drogi Romeo!
Pisze do Ciebie w bardzo ważnej sprawie. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. JUż nie długo, może skończą się Twoje problemy. Musisz się o to modlić.
Właściwie to chcę Cię poinformować, że wraz z Julią Twoją żoną wpadliśmy na doskonały pomysł. Julia jest gotowa na wszystko, aby być z Tobą. Jest to ryzykowne zadanie, ale myślę, że z opacznościa boską nam się uda. Twoja żona jutro wypije fiolkę z płynem, który ma upozorować jej śmierć. Serce jej przestanie bić i będzie zimna jak lód. Nie martw się po 24 godzinach ożyje. Gdy Twoja ukochana zacznie się budzić otworzymy grobowiec i ją wyciągniemy. Wieczorem wyjedziecie z miasta i będziecie żyć szczęśliwie. Nie martw się o nic wszystko jest przygotowane. Najważniejsze, abyś przyjechał na czas.
Niech Bóg bedzię z Tobą. Będę się za was modlił moje dzieci.
Ojciec Laurenty
1 5 1
2010-03-26T17:23:35+01:00
Drogi Romeo !!!
Piszę do Ciebie list,aby podzielić się z Tobą pomysłem, dzięki któremu, będziesz mógł żyć ze swoją ukochana Julią.Niestety jej rodzice nie chcą pogodzić się z faktem, że się kochacie.Musimy więc uciec się do podstępu. Mam cudowny eliksir, po którego wypiciu Julia zapadnie w długi i bardzo głeboki sen.Jej tętno będzie tak słabe, że nikt nie zdoła je wyczuć.Wszyscy pomyślą, że dziewczyna umarła.Rodzice pochowają ją w rodzinnym grobie, a wtedy przyjedziesz i razem ją ocucimy. Będziecie wtedy mogli być razem. Przyjedż do mnie jak najszybciej, a wówczas opowiem Ci o szczegółach mojego planu.Musimy też wybrać miejsce, w którym będziecie mgli zamieszkać. Może po wielu latach wasze rodziny zrozumieją, że wzajemna nienawiść nie ma sensu. Jak tylko przeczytasz ten list, zniszcz go. Nie chcę, aby ta sprawa wyszła na jaw. Musimy zachować wszelką ostrożność. Wiadomość przesyłam przez zaufanego zakonnika, który życzy Wam, rodzinie dobrze jak ja. Będę się modlił za powodzenie.
Ojciec Laurenty
1 4 1